ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Tinder посилює верифікацію особи користувачів через зростання ШІ-шахрайств

author avatar ProIT NEWS

Застосунок для знайомств Tinder розширює перевірку особи у чотирьох країнах у відповідь на збільшення випадків шахрайства з використанням штучного інтелекту. Як йдеться у заяві компанії, додаткова верифікація допоможе легше відрізняти реальні профілі від фейкових.

Додаткова верифікація особи торкнеться користувачів у США, Великобританії, Бразилії та Мексиці. Впровадження функції заплановано на літо у США та Мексиці, а на весну – у Великій Британії та Бразилії.

Процес верифікації потребує короткого відеоселфі та дійсного посвідчення водія або паспорта, щоб підтвердити, що обличчя користувача збігається як на фото у посвідченні, так і на фотографіях у профілі.

Додатково перевірятимуть дату народження, зазначену в посвідченні. Зазвичай перевірка займає одну-дві хвилини.

Користувачі, які пройшли лише перевірку за фотографією, тепер отримають синій значок у вигляді іконки камери. Користувачі, які пройшли лише перевірку особи, отримають синій значок ID. Користувачі, які підтвердили свою особу і за фото, і за документами, отримають синю галочку.

«Люди хочуть почуватися в безпеці та впевнено під час зв’язку й спілкування зі своїми партнерами. Ми дякуємо Tinder за те, що він надав користувачам цю додаткову опцію, щоб допомогти підтвердити, що їхній партнер є особою в їхньому профілі», – сказала Памела Забалла, генеральний директор NO MORE.

Минулої осені Tinder пілотував цю функцію в Австралії та Новій Зеландії. Користувачі, які пройшли перевірку посвідчення особи, побачили на 67% більше збігів порівняно із неверифікованими профілями.

Зауважимо, що Tinder розробляє свою систему перевірки особи з 2019 року, коли вона вперше була запроваджена в Японії.

Tinder, що існує з 2012 року, є популярним світовим застосунком для знайомств. Його завантажили понад 530 мільйонів разів і він доступний у 190 країнах світу на понад 45 мовах.

Раніше ProIT повідомляв, що Tinder пропонує найактивнішим користувачам VIP-підписку за $499 на місяць.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.