ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Tricentis додає Device Cloud Service для масштабного тестування мобільних застосунків

author avatar ProIT NEWS

Компанія Tricentis розширила свій хмарний сервіс для тестування застосунків, включивши можливість емуляції кількох класів мобільних комп’ютерних пристроїв. Про це повідомляє DevOps.com.

Мав Тернер, технічний директор DevOps у Tricentis, сказав, що Tricentis Device Cloud (TDC) позбавляє організації потреби купувати кілька фізичних пристроїв для масштабного тестування мобільних застосунків.

Можливості охоплюють відстеження ключових показників ефективності (KPI), таких як розмитість, повільне завантаження, перенаправлення HTTP і проблеми з мережею або з’єднанням, які негативно впливають на взаємодію з користувачем. А також проблеми з продуктивністю, наприклад завантаження та надмірне споживання ЦП, ресурсів пам’яті й акумулятора.

Грід-сервіс також використовує алгоритми машинного навчання для застосування штучного інтелекту для моніторингу продуктивності застосунків і виявлення проблем із якістю відео й аудіо.

Мета полягає у тому, щоб командам DevOps було легше створювати та розгортати мобільні застосунки швидше, а також забезпечити їх ретельну перевірку, а не чекати відгуків від кінцевих користувачів, щоб виявити проблеми, які можна було легко виявити до розгортання програми.

Запуск TDC відбувся після придбання компанією Waldo, постачальника платформи програмного забезпечення як послуги (SaaS), яка надає ІТ-командам інструмент без коду для створення тестів мобільних застосунків.

Waldo використовує віртуальне середовище для моделювання пристроїв iOS та Android таким чином, що усуває потребу у фізичних пристроях для проведення тестів. Замість цього команди DevOps записують свої програми, а потім використовують інструменти без коду для створення тестів безпосередньо у браузері.

Усе більше організацій залежать від програмного забезпечення для управління бізнес-процесами. Розробникам необхідні платформи для тестування, які автоматично створюють і запускають тести від їхнього імені у спосіб, який можна налаштувати для конкретних випадків використання.

Згодом багато з цих тестів будуть автоматично створені моделями штучного інтелекту (ШІ), які мають зменшити когнітивне навантаження, необхідне для керування процесом тестування. По суті, тестування застосунків незабаром буде демократизовано ШІ.

З часом їхня якість має постійно покращуватися, оскільки багато помилок низького рівня, яких припускаються розробники, усуваються. Це повинно покращити все, починаючи від безпеки застосунків і закінчуючи зручністю роботи з користувачем.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.