ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Tricentis запускає Virtual Mobile Grid для тестування мобільних застосунків

author avatar ProIT NEWS

Компанія Tricentis додала до свого портфоліо службу Virtual Mobile Grid, щоб спростити масштабне тестування мобільних застосунків, повідомляє DevOps.com.

Сервіс базується на платформі, отриманій Tricentis завдяки придбанню Waldo, і тепер інтегрований у структуру тестування застосунків Tricentis Mobile.

Головний технічний директор Tricentis Мав Тернер сказав, що Virtual Mobile Grid розширює наявну службу Tricentis Device Cloud для доступу до мобільних пристроїв, щоб включити можливість створювати, виконувати й аналізувати тести, які можна запускати на тисячах реальних і віртуальних пристроїв.

По суті, Tricentis Mobile об’єднує Tricentis Testim Mobile, Tricentis Tosca Mobile і Tricentis Device Cloud в одну платформу, зазначив він.

Команди DevOps тепер можуть наскрізно тестувати кожен рівень мобільної програми за допомогою платформи, яка використовує технологію нейронних мереж для тестування інтерфейсів користувача.

Також вони можуть створювати й запускати безкодові тести для виявлення та вирішення критичних проблем інтерфейсу користувача і продуктивності шляхом відстеження в реальному часі понад 130 ключових показників ефективності (KPI).

Організації, які створюють мобільні застосунки, що необхідно розгортати в масштабах і регулярно оновлювати, інтегрують платформи тестування, такі як Tricentis, у свої платформи постійної інтеграції/безперервного розгортання (CI/CD). Багато з цих зусиль пов’язані з ініціативами цифрової трансформації бізнесу, які покладаються на мобільні комп’ютерні платформи для доступу до широкого спектру серверних служб.

Існує багато дискусій щодо того, наскільки слід порушувати питання щодо тестування застосунків. Теоретично, чим більше розробників самостійно тестують програми, тим менше проблем має виникати після розгортання застосунку у робочому середовищі.

Проте організаціям слід остерігатися збільшення когнітивного навантаження на розробників. Особливо до такого рівня, коли вони витрачають значно менше часу на написання коду, зазначив Тернер.

Він додав, що все ще буде потреба у спеціалізованих групах тестування для проведення тестів на кількох етапах процесу розробки застосунків для забезпечення якості.

Тестування мобільних застосунків є більш критичним, ніж будь-коли, тому що ціна невдач – з точки зору впливу на бізнес – набагато вища, оскільки все більше організацій залежать від програмного забезпечення для управління бізнес-процесами. Тому їм потрібні платформи для тестування, які автоматично створюють і запускають тести від їхнього імені у спосіб, який можна налаштувати для конкретних випадків використання.

З часом якість застосунків має постійно покращуватися, оскільки багато помилок низького рівня, яких припускаються розробники, усуваються. Це повинно покращити все: від безпеки застосунків і до зручності роботи користувачів.

Теоретично, у міру того, як штучний інтелект буде застосовано до процесу тестування, кількість причин, через які тести не проводяться так часто, як це повинно бути, неухильно зменшуватиметься.

Сьогодні багатьом розробникам все ще надто складно створювати тести, тому вони, природно, не проводять їх стільки, скільки мали б. Чим простіше стане створення та виконання цих тестів, тим більша ймовірність того, що тест буде запущено до того, як програма буде розгорнута у робочому середовищі.

Раніше ми розповідали, що командам DevOps варто знати про фішинг і ланцюжок постачань.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.