2 хв

Twitter відмовляється оплачувати рахунки Google Cloud. Служби модерації соцмережі під загрозою

author avatar ProIT NEWS
ProIT: медіа для профі в IT


Twitter Inc. Ілона Маска не хоче платити за рахунками Google Cloud, що загрожує роботі служби модерації соцмережі. Про це повідомляє Platformer.

За інформацією видання, Twitter нещодавно відмовився платити Google Cloud перед датою поновлення хмарного контракту 30 червня. Ще в 2018 році Twitter підписав багаторічний контракт на 1 мільярд доларів США на розміщення деяких своїх сервісів у Google Cloud, але тепер поспішає повернути ці сервіси назад у власну інфраструктуру локального центру обробки даних до закінчення терміну дії контракту. Проте це може призвести до того, що деякі з його інструментів модерації, наприклад Smyte, який Twitter придбав у 2018 році, перестануть працювати.

Platformer прогнозує, що якщо Twitter не зможе перенести Smyte та інші системи на власні сервери до кінця червня, це значно вплине на його здатність боротися зі спамом і матеріалами сексуального насильства над дітьми.

До того ж, у Smyte вже були проблеми. Наприклад, у грудні Маск, як повідомляється, поскаржився команді з довіри та безпеки Twitter, що автоматизована система не змогла виявити користувача Twitter Blue, який видавав себе за нього для здійснення криптошахрайства. Команда повідомила Маску, що система Smyte має проблеми зі стабільністю та щодня виходить з ладу.

Згідно з Engadget, рішення Twitter відмовити в оплаті з Google Cloud походить від незадоволення продуктивністю його інфраструктури. Твіттер нібито скаржиться на численні збої та невідповідності та затримує оплату, щоб спробувати змусити Google вирішити ці проблеми.

Аналітик Constellation Research Inc. Хольгер Мюллер сказав, що якщо звіти правдиві, Twitter потенційно ризикує втратити послуги, важливі для його найбільших клієнтів, а саме рекламодавців, які є основним джерелом доходу. Він сказав, що Маск, ймовірно, ухиляється від оплати, щоб мати можливість домовитися з Google, використовуючи крайній термін для згуртування своїх внутрішніх команд.

Окрім використання Google Cloud, Twitter також розміщує деякі свої служби в публічній хмарі Amazon Web Services Inc. У березні The Information повідомляла, що AWS погрожувала призупинити платежі за рекламу з Twitter через неоплачені рахунки.

Незрозуміло, чи Twitter також був незадоволений AWS, чи відмова платити була просто частиною традиційних заходів Маска щодо скорочення витрат. З моменту придбання Twitter Маск намагався різко скоротити витрати компанії. Як повідомляється, у листопаді він наказав своїм інфраструктурним командам скоротити витрати на хмарні технології на 1 мільярд доларів на рік, а також звільнив тисячі працівників.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.