ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

У Freecycle стався масштабний витік даних 7 мільйонів користувачів

author avatar ProIT NEWS

Онлайн-форум Freecycle підтвердив масштабний витік даних, який торкнувся понад 7 мільйонів користувачів.

Некомерційна організація виявила злам через кілька тижнів після того, як зловмисник виставив викрадені дані на продаж на хакерському форумі, і закликала постраждалих людей негайно змінити паролі.

У Freecycle повідомили, що викрадена інформація містить імена користувачів, ідентифікатори користувачів, адреси електронної пошти та паролі, хешовані MD5.

Згідно зі скриншотами, опублікованими зловмисником, який продає викрадену інформацію, під час інциденту було викрадено облікові дані засновника та виконавчого директора Freecycle Дерона Біла, що дало зловмиснику повний доступ до інформації учасників і дописів на форумі.

«30 серпня нам стало відомо про витік даних на Freecycle.org. Тому ми радимо всім учасникам змінити свої паролі якомога швидше»,попередив Дерон Біл.

Тим, хто використовує ті самі облікові дані в інших онлайн-сервісах, також порадили змінити їх, щоб запобігти зламу облікового запису.

Щоб скинути пароль Freecycle, можна скористатися одним із двох методів: у налаштуваннях профілю прокрутити униз до розділу «Скидання пароля» або скинути пароль через електронну пошту.

Користувачам слід пам’ятати про затримки (до однієї години), які впливають на процес скидання пароля через електронну пошту, оскільки «система електронної пошти Freecycle у цей час дуже зайнята».

«Хоча більшість постачальників послуг електронної пошти добре фільтрують спам, ви можете помітити, що отримуєте більше спаму, ніж зазвичай», – зауважили в організації.

Раніше ProIT повідомляв, що у Tesla стався масовий витік даних: кого звинувачують у зламі.

Також ми писали про те, що російські хакери атакували українських військових за допомогою нової шкідливої ​​програми для Android.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.