ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

У Києві відкрили DHUB для інженерів та програмістів

author avatar ProIT NEWS

3 червня 2024 року відбулося відкриття DHUB – майданчика для розробників (інженерів та програмістів), виробників та користувачів. Його створення було ініційовано представниками бізнесу, Мінстратегпрому та Національного авіаційного університету.

Хаб створив український бізнесмен, засновник Octava Defence Олександр Кардаков, якого підтримали Мінстратегпром на чолі з Олександром Камишіним, керівниця Victory Drones Марія Берлінська і власне Національний авіаційний університет в особі виконувачки обов’язків ректорки Ксенії Семенової та членів Наглядової ради закладу.

Щодо важливості функціонування подібних майданчиків на відкритті DHUB Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін зазначив:

«Сьогодні ключову роль відіграють перегони технологій, у яких ми маємо бути швидшими, розумнішим, винахідливішими».

Таким чином окрім заходів, хакатонів і роуд-шоу, у DHUB будуть знаходити партнерів розробники та виробники. Це має стати пазлом в екосистемі НАУ, каже Олександр Кардаков. Саме тому хаб обладнаний лабораторією та лекторієм.

«Наразі обговорюється використання DHUB в освітньому процесі НАУ, що далі має стати одним із драйверів відродження університетської науки», – зауважив Олександр Кардаков.

Представниця НАУ Ксенія Семенова, на базі якого відкрили платформу, також наголосила на важливості створення таких просторів для розвитку освіти.

«Наша мета – розвивати молодь у сучасних напрямах, щоб кожен міг не просто реалізувати всі свої здібності, але й своїми винаходами допомагати державі та розвивати її інноваційний потенціал», – додала вона.

За словами Марії Берлінської, яка є не лише амбасадоркою, але й лекторкою DHUB, завдяки створеному простору вдасться налагодити ефективну співпрацю між інженерами, конструкторами, винахідниками й інвесторами, які в синергії зможуть досягти значних результатів у технологічних розробках та винаходах.

Докладніше про платформу та про заходи у DHUB дізнавайтеся на сайті проєкту: https://dhub.org.ua/.

Читайте також на ProIT: Octava Defence розробила рішення для захисту об’єктів критичної інфраструктури СФЕРА.

Раніше ми повідомляли, що в Україні відкриють другий у світі GovTech-центр, який обʼєднає представників уряду, бізнесу, громадськості, академічних кіл, щоб вони співпрацювали у сфері цифрових реформ.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!‌‌‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.