ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

В Україні відкриють другий у світі GovTech-центр

author avatar ProIT NEWS

Всесвітній економічний форум відкриває в Україні другий GovTech-центр. Перший запрацював у Берліні в січні цього року. Про це у Telegram-каналі написав міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, а також повідомили на сторінці форуму.

За словами Федорова, центр обʼєднає представників уряду, бізнесу, громадськості, академічних кіл, щоб вони співпрацювали у сфері цифрових реформ.

«Фактично Всесвітній економічний форум стане платформою для популяризування українського досвіду цифровізації на глобальному рівні, а це означає більше спільних проєктів із партнерами та підтримку бренду України», – сказав міністр.

GovTech-центр працюватиме в Києві. Адмініструватиме Центр та забезпечуватиме його роботу Фонд Східна Європа.

Київський центр стане частиною мережі Центрів четвертої промислової революції форуму. Це платформа для багатосторонньої співпраці, що об’єднує державний і приватний сектори, щоб максимізувати технологічні переваги для суспільства при мінімізації ризиків.

Всесвітній економічний форум – це міжнародна організація з питань державно-приватного співробітництва. Вона забезпечує глобальну платформу для створення ініціатив для співпраці та прогресу.

Форум заснований у 1971 році як неприбуткова організація. Він є незалежним, неупередженим і не пов’язаним із жодними особливими інтересами, пишуть на сайті організації.

Раніше ProIT повідомляв, що Google виділяє $10 мільйонів Фонду підтримки для українських стартапів.

Нагадаємо, нещодавно одна з найпопулярніших онлайн-ігор світу Fortnite додала собі TheDonationMap, на якій у деталях відтворений Майдан Незалежності в Києві. Це допоможе зібрати донати для України.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.