ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

VEON інвестує $600 млн у відновлення й розвиток телеком-мережі України

author avatar ProIT NEWS

Компанія VEON Ltd., глобальний цифровий оператор, оголосила, що через свою дочірню компанію Київстар планує інвестувати $600 млн у відновлення України протягом наступних 3 років.

Інвестиції спрямують на інфраструктурні проєкти Київстар, забезпечення необхідного підключення та послуг 4G по всій країні, розвиток високоякісних цифрових послуг, доступних для всіх українців, і проєктів підтримки громад.

Компанія VEON оголосила про свої плани на міжнародній конференції «Відновлення України», яка проходила в Лондоні 21 та 22 червня з метою мобілізації міжнародної підтримки для відновлення та реконструкції України.

Ця інвестиція дасть змогу Київстар: відновити зв’язок на територіях, що будуть звільнені, будувати нові обʼєкти мережі, збільшувати територію охоплення 4G-звʼязку в заміській зоні й на автошляхах, розвивати нові цифрові продукти та сервіси для України й місцевих громад.

Із запланованим розширенням мереж 4G Київстар за 3 роки планує охопити 4G 98% населення України, у тому числі в невеликих і віддалених населених пунктах. Наразі у компанії налічується 24,3 мільйона мобільних та 1,1 мільйона стаціонарних користувачів.

Також Київстар працює над забезпеченням кібербезпеки України, захистом кіберпростору від DDoS, фішингових та шкідливих атак, які у 2022 році порівняно з 2021 роком зросли на 200%, 300% та 400% відповідно.

Нагадаємо, що внаслідок російського вторгнення телеком-галузь України зазнала збитків на понад $2,5 млрд. Такі цифри наводила пресслужба Мінцифри.

Загалом за 15 місяців повномасштабної війни росія знищила в Україні чверть усіх інтернет-мереж. Понад 3000 базових станцій мобільних операторів були зруйновані або пошкоджені.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.