ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

У відомій відеогрі Fortnite відтворили Майдан Незалежності. Це допоможе зібрати донати для України

author avatar ProIT NEWS

Одна з найпопулярніших онлайн-ігор світу Fortnite додала собі TheDonationMap, на якій у деталях відтворений Майдан Незалежності в Києві. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Гуляйте Майданом Незалежності у Fortnite відбудовуйте амбулаторію на Миколаївщині в реальному житті», – написав посадовець.

Гуляючи Майданом Незалежності, гравці зможуть допомагати у відбудові України, а саме у відновленні Прибузької амбулаторії на Миколаївщині.

Чим більше гравець проведе часу на мапі, тим більше грошей надійде на відновлення України через UNITED24, а саме на відбудову вказаної амбулаторії.

«Усі зібрані кошти спрямують на відновлення амбулаторії первинної медико-санітарної допомоги у Прибузькому, Миколаївська область. Ця клініка стане засобом вирішення нагальних медичних потреб, що виникають у мешканців регіонів, наближених до лінії фронту», – йдеться у повідомленні UNITED24.
0:00
/

Михайло Федоров зазначив, що цю ідею подало французьке рекламне агентство Havas Play, а реалізував її київський Havas Dgtl Kyiv.‌

Fortnite розробила американська компанія Epic Games, її випустили у 2017 році.

Раніше ми повідомляли, що Дія стане open-source продуктом.

Також читайте на ProIT: NovaPay разом із фондом «Повернись живим» збирають 330 мільйонів гривень на зв’язок для ППО.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.