ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

У Paint можуть з’явитися ШІ-підказки для перетворення тексту в зображення

author avatar ProIT NEWS

Microsoft Paint може стати наступною програмою для Windows, яка отримає ШІ-функціонал. Як повідомляє Windows Central, Microsoft вивчає способи запровадження функцій штучного інтелекту в застосунок у Windows 11, які можуть включати можливість генерувати зображення на основі текстових підказок.

У Windows Central повідомили, що функція ШІ працюватиме на основі тієї ж технології, що лежить в основі Image Creator від Bing, – ШІ-інструменту, який видає зображення на основі текстового опису. Але наразі технічні деталі щодо ШІ-функцій у Paint невідомі.

На додаток до Paint, Microsoft також хоче додати інструменти штучного інтелекту до Фото і Snipping Tool. Для деяких із цих функцій потрібне спеціальне обладнання, наприклад NPU (блок нейронної обробки) або VPU (блок обробки зору), тоді як іншим – ні.

Для програми Фото і Snipping Tool корпорація працює над функцією ШІ, яка дасть змогу ідентифікувати об’єкти або людей на фотографіях, а також вирізати й вставляти ці елементи в інші області. Вказану функцію вже деякий час мають iOS та Android, тому не дивно, що Microsoft теж працює над її впровадженням у Windows.

Що стосується Snipping Tool і Камери, то Microsoft може додати технологію оптичного розпізнавання символів (OCR) до обох. Це може потенційно дозволити кожній програмі ідентифікувати текст на фотографіях або знімках екрана, що значно спростить копіювання й вставлення інформації з цих файлів.

З минулого року майже всі анонси нових продуктів Microsoft були пов’язані зі штучним інтелектом, як-то Windows Studio та майбутня версія Windows Copilot, випуск якої очікується цієї осені.

Раніше ProIT повідомляв, що Microsoft та Aptos Labs оголосили про партнерство, щоб поєднати ШІ й Web3.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.