ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

У WhatsApp з’явилися канали. Україна – серед перших 9 країн

author avatar ProIT NEWS

Корпорація Meta запускає у WhatsApp канали. Користувачі з України – серед перших 9 країн, які можуть протестувати нову функцію. Про це повідомив Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Один із найбезпечніших месенджерів у світі стає ще комфортнішим і зручнішим. Українці одними з перших отримують доступ до створення власних WhatsApp Channels. Зможете генерувати контент на перевіреному і простому майданчику. А також об’єднати український інформаційний простір і вийти на новий рівень комунікації держави, лідерів думок і медіа», – повідомив посадовець.

Міністр зазначив, що це особливо актуально в умовах російської агресії.

«Росіяни постійно шукають нові підходи, щоб отримати дані українців, посіяти паніку та дестабілізувати ситуацію в країні. Нові можливості платформи допоможуть побудувати безпечнішу взаємодію між українцями», – наголосив Михайло Федоров.

Він запросив українців вже сьогодні долучатися до тестування оновлених функцій і перших офіційних WhatsApp Channels.

Сам посадовець вже створив свій канал у WhatsApp.

«Український досвід у впровадженні інновацій доводить всьому світові, що ми готові до нових технологічних рішень. Посилюємо цифрову стійкість держави разом», – підсумував Міністр цифрової трансформації України.

Поява каналів – це не перше оновлення WhatsApp цього року. У травні у месенджері з’явилася функція редагування повідомлень, однак зробити це користувач може лише протягом 15 хвилин з моменту відправлення. Також нещодавно у WhatsApp з’явилася можливість переносити історію листування з одного смартфона на інший за допомогою сканування QR-коду.

Раніше ProIT повідомляв про «цунамі» шахрайства в Instagram, Facebook і WhatsApp.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.