ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Uber починає поїздки на безпілотних автомобілях Waymo

author avatar ProIT NEWS

Клієнти, які замовляють Uber у Фініксі (Аризона, США), тепер мають змогу їздити на повністю автономному автомобілі, оголосила компанія у своєму блозі.

У травні Uber уклав угоду з компанією Waymo, яка займається виробництвом автономних автомобілів, що належить материнській компанії Google Alphabet. Фінікс – перше місто, де Uber публічно надав доступ до автомобілів Waymo, зокрема тому, що це «найбільша повністю автономна зона обслуговування у світі», йдеться у релізі.

Автономні поїздки Uber обслуговуватимуться автомобілями Waymo, а поїздки на безпілотних таксі коштуватимуть так само як і традиційні автомобільні поїздки, які пропонує Uber, повідомив CNBC представник компанії. Речник додав, що і Uber, і Waymo отримали підтримку від місцевих регуляторів.

Клієнти, які замовляють поїздку на UberX, Uber Comfort, Uber Comfort Electric або Uber Green на території, на якій працює Waymo, можуть поєднатися з одним із її автономних автомобілів. Користувачі отримають сповіщення у застосунку Uber, якщо вони поєднані з повністю автономним транспортним засобом, і зможуть прийняти або відхилити автомобіль.

Зазначимо, що на фоні цих новин у четвер акції Uber впали більш ніж на 4%.

Люди, які хочуть спробувати поїздки на безпілотних таксі, також можуть підвищити шанси на те, щоб їх підібрали, якщо вони оновлять свої уподобання в застосунку Uber. Для пасажирів, які подорожують в автомобілі Waymo, також працює цілодобова служба підтримки клієнтів.

Uber відмовився повідомити, скільки автомобілів Waymo обслуговується у Фініксі або коли він планує запровадити цю функцію в інших містах.

Раніше ProIT повідомляв, що Дубай планує запустити повноцінну службу таксі, що літають, до 2026 року.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.