ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Ubuntu 23.04 (Lunar Lobster) тепер можна оновити до останньої версії Ubuntu 23.10 (Mantic Minotaur)

author avatar ProIT NEWS

Ubuntu 23.10 під назвою Mantic Minotaur постачається з новим ядром для кращої підтримки апаратного забезпечення порівняно з Ubuntu 23.04, а саме ядром Linux 6.5, останньою версією GNOME 45 та оновленим графічним стеком Mesa для геймерів.

Оскільки Ubuntu 23.04 (Lunar Lobster) підтримується лише до січня 2024 року, очевидним кроком для користувачів є оновлення до Ubuntu 23.10 (Mantic Minotaur), яка підтримуватиметься оновленнями програмного забезпечення та безпеки до липня 2024 року. Про це повідомляє 9to5linux.com.

Як оновити Ubuntu 23.04 до Ubuntu 23.10

Перш за все переконайтеся, що ваша інсталяція Ubuntu 23.04 оновлена, виконавши наведену нижче команду у програмі Terminal або скориставшись утилітою Software Updater, щоб інсталювати будь-які оновлення, що очікують на розгляд.

sudo apt update && sudo apt full-upgrade

Коли ваша система буде оновлена, натисніть кнопку «Yes, Upgrade Now», щоб розпочати процес оновлення. Якщо ви не бачите сповіщення, виконайте наведену нижче команду у програмі Terminal.

update-manager -c

Оновлення розпочнеться, тому просто дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб завершити його.

Перед початком процесу оновлення буде кілька підказок, тому просто дотримуйтесь інструкцій на екрані, доки процес оновлення не завершиться.

Залежно від пропускної спроможності Інтернету та характеристик комп’ютера для оновлення може знадобитися до години або більше, щоб завершити завантаження і встановлення пакетів.

Після завершення процесу оновлення вам буде запропоновано видалити застарілі пакети та перезавантажити комп’ютер, але не забудьте зберегти свою роботу перед цим.

Ось і все, тепер ви можете користуватися новими функціями та покращенням продуктивності Ubuntu 23.10 (Mantic Minotaur).

Раніше ми повідомляли, що Ubuntu, найпопулярніший дистрибутив Linux, припинив випуск версії 23.10 для настільних комп’ютерів.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.