ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Українська команда NIX отримала міжнародну відзнаку у сфері DevOps

author avatar Новини компаній

The DevOps Awards 2023 бажана нагорода для айтівців зі всього світу. Цьогоріч українська команда NIX здобула перемогу за краще рішення з кіберстійкості.

Українці з NIX змагались із міжнародними компаніями Tata, Intellect Design Arena, Aviva й іншими. Журі оцінювало інноваційність рішень та їхній вплив на клієнтський досвід.

NIX здобули перемогу в категорії Best Use of Security in a DevOps Project. Це визнання в галузі кібербезпеки.

Віктор Чернов, DevOps Team Lead у NIX:

«Будь-яке цифрове рішення може стати мішенню для кібератак. Останні кілька років загрози лише зростають. Тож ми маємо попереджати такі ситуації та вчасно реагувати на них. Раді, що нашу стратегію безпеки високо оцінило міжнародне журі. Значить, рішення нашої команди відповідає найвищим світовим стандартам безпеки, і ми робимо максимум для наших замовників».

Цьогоріч на премії відзначили кращі міжнародні ІТ-компанії у 17 категоріях, зокрема: Most Innovative Project, Best DevOps Cloud Project, DevOps Leader of the Year, Best DevOps Tool/Product of the Year, Best Use of DevOps Technology, Best DevOps Automation Project. З повним переліком переможців можна ознайомитись на офіційному сайті.

Вагома нагорода для української ІТ-спільноти


Український ІТ-бізнес розвивається попри війну. Ця нагорода NIX стала черговим підтвердженням того, що наші технологічні рішення не відстають від рівня міжнародних, а подекуди – у дечому випереджають.

Нагадаємо, у 2019 році NIX потрапили до списку фіналістів премії у категорії Best DevOps Cloud Project.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.