ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Українці створили сервіс, що передбачає TikTok-тренди

author avatar ProIT NEWS

Українсько-естонський стартап розробив додаток на основі ШІ під назвою Flai, який прогнозує тренди на платформі TikTok. Сервіс видає прогноз на наступні 24 години із точністю 90%.

Flai використовує дані, що генеруються на TikTok, і проводить аналіз звуків, інфлюенсерів та трендів, надаючи користувачам аналітику за цими трьома напрямами:

  • У розділі «Звуки» доступні щоденні колекції звуків, персоналізована панель, фільтр, який розрізняє оригінальні й стандартні звуки, інструмент для розпізнавання музики, а також графіки та метрики з прогнозами росту, розроблені ШІ.
  • У розділі «Інфлюенсери» Flai збирає щоденні підбірки інфлюенсерів з усього світу, хештеги, які використовують популярні лідери думок, докладну аналітику контенту та відеоконтент, підібраний з використанням ШІ.
  • Розділ «Тренди» містить щоденні колекції нових трендів з усього світу, аналітику колаборацій та активностей інфлюенсерів на основі системи згадок (mentions), класифікатор інфлюенсерів, який розподіляє їх на підтверджених та непідтверджених, а також графіки росту, чарти й систему порівнянь.

Як зазначають розробники, Flai може бути корисним для брендів, медіаагенцій, музичних лейблів, авторів контенту й агентів, які шукають таланти. Завдяки цьому сервісу вони розумітимуть, який контент стає популярним і як використовувати поточні тренди для просування в TikTok.

Також FlaiData має набір аналітичних інструментів, які показують, як відео відтворюються і взаємодіють з аудиторією. У додатку можна отримувати повну статистику про перегляди, лайки, коментарі, приріст підписників.

Наразі застосунок можна використовувати безкоштовно з доступом на 7 днів. Після цього Flai пропонує користувачам три тарифні плани: Individual (€150 на місяць), Advanced (€450 на місяць) та Enterprise (€950 на місяць).

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.