ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

У 2024 році Microsoft оновить Windows 11 (24H2) або представить Windows 12

author avatar ProIT NEWS

Корпорація Microsoft працює над новою версією своєї флагманської операційної системи. Це оновлення може бути або оновленням 24H2 до Windows 11, або може бути представлено як повністю нова операційна система Windows 12, повідомляє Windows Latest.

Назва майбутнього оновлення, яке має версію платформи 24H2, залежатиме від рішення маркетингової групи.

Наприклад, на ранніх стадіях Windows 11 21H2 спочатку називалася Windows 10 Sun Valley.

Витоки інформації й списки вакансій підтверджували, що Sun Valley – це оновлення Windows 10. Однак пізніше все змінилося, і Windows 10 Sun Valley була представлена ​​як Windows 11.

Хоча незрозуміло, чи буде наступна версія Windows 11 24H2 або Windows 12, багато джерел і партнери Microsoft підтвердили, що значне оновлення Windows заплановано вже на 2024 рік.

Перед розгортанням Windows 24H2 або Windows 12 Microsoft також планує випустити ще одне оновлення, відоме як Windows 11 Moment 5, наприкінці лютого. Це буде перше оновлення, яке відокремить Microsoft Edge і Bing від Windows у Європі.

Користувачі вже помітили інформацію про оновлення Moment 4 в лютому.

Посилання на Windows 11 24H2

За даними користувача Xeno, у PolicyDefinitions\en-US\Windows.adml нещодавно помітили Windows 11 24H2.

Windows 11 24H2
Покликання на Windows 11 24H2 у груповій політиці

Як показано на знімку екрана вище, нова групова політика DMSA (Delegated Manage Service Account Login) вказує на Windows 11 Version 24H2. Ця версія потрібна для керування політикою облікового запису делегованої керованої служби, пов’язаною із каталогами Azure.

Чи є це покликання підтвердженням того, що наступною версією Windows буде Windows 11 24H2? Важко сказати. Важливо пам’ятати, що остаточне рішення щодо бренду залежить від маркетингової команди Microsoft і може бути змінено.

Покликання лише підтверджує, що наступний випуск платформи – 24H2, про який уже було відомо.

Різні джерела інформують, що наступне покоління Windows може дебютувати вже у травні або червні разом із новим обладнанням Snapdragon X.

Цілком імовірно, що наступна версія Windows, чи то оновлення Windows 11 24H2, чи дебют Windows 12, вийде в Release to Manufacturer орієнтовно у квітні.

Теоретично, наступний випуск Windows із новими функціями буде готовий до виробництва лише восени 2024 року (вересень-жовтень).

Якщо Microsoft дотримуватиметься тієї ж практики, що і з Windows 11, ми можемо побачити оновлення Moment 1 для Windows 24H2.

Інакше кажучи, Windows 24H2 або Windows 12 можуть поставлятися без деяких функцій під час запуску. Оновлення Moment 1 для Windows 24H2 додасть інші функції пізніше у 2024 році.

Усе більше виробників ПК натякають на вихід Windows 12 у 2024 році

Раніше ми повідомляли, що в Intel підтвердили інформацію про можливе оновлення Windows вже наступного року. На саміті для преси представники компанії зауважили, що 2024 рік є важливим для клієнтських систем у світлі очікуваного оновлення Windows.

Тайванські ЗМІ припускають, що запуск Windows 12 від Microsoft запланований на червень наступного року.

У будь-якому випадку підтверджено, що у 2024 році таки відбудеться значне оновлення Windows.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!‌‌‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.