ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Вчені розробили «розумні» сережки для відстежування стресу, овуляції й температури тіла

author avatar ProIT NEWS

Люди все частіше контролюють функції свого організму за допомогою «розумних» аксесуарів.

Годинники та каблучки відстежують життєві функції, тоді як деякі окуляри тепер оснащені камерами й мікрофонами. Є навіть «розумні» брошки. Проте деякі з аксесуарів ще не отримали розумного дотику.

Дослідники з Університету Вашингтона розробили Thermal Earring – бездротовий носій, який не тільки відстежує температуру шкіри під час відпочинку точніше, аніж смарт-годинник. Також він має потенційне застосування для моніторингу стресу, харчування, фізичних вправ, овуляції. Про це повідомляє Femtech Insider.

Пристрій, розміром і вагою з маленьку скріпку для паперу кріпиться до мочки вуха за допомогою магнітного затиску, а батарея тримає 28 днів.

Thermal Earring містить один датчик температури на мочці вуха й інший датчик для оцінки кімнатної температури, забезпечуючи точні показання шляхом розрізнення між температурою тіла та навколишнього середовища.

Створення пристрою, який був би достатньо малим і непомітним, але здатним працювати кілька днів на одному заряді, стало проблемою для дослідників. Цього вдалося досягти, оптимізувавши енергоспоживання сережки та включивши в її конструкцію чип Bluetooth, акумулятор, два датчики температури й антену.

Попри те, що перші висновки є багатообіцяючими, необхідні подальші дослідження й дані для вдосконалення моделей пристрою для кожного потенційного випадку використання. Потрібно більше даних і більш ретельне тестування, перш ніж пристрій зможе широко застосовуватися.

Згодом розробники планують розробити набір прикрас для моніторингу здоров’я. Так, сережки будуть вимірювати активність і показники здоров’я, такі як температура і частота серцевих скорочень, тоді як намисто може слугувати монітором електрокардіограми для отримання більш ефективних даних про здоров’я серця.

Читайте також на ProIT про «розумні» окуляри AR, які незабаром можуть стати частиною вашого життя.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.