ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

CES 2024: розумні окуляри AR, які незабаром можуть стати частиною вашого життя

author avatar ProIT NEWS

Окуляри AR викликали справжній фурор на CES 2024. Команді Mashable вдалося протестувати три різні моделі розумних окулярів AR, які можуть стати популярними в наступні роки. І це – не Ray-Ban Meta Smart Glasses.

1. TCL RayNeo X2 Lite

Окуляри TCL RayNeo X2 Lite AR є наступниками окулярів TCL RayNeo X2. Як випливає з назви, вони легші та зручніші за попередню версію – настільки, що TCL стверджує, що це найлегші у світі повнокольорові окуляри AR.

Розумні окуляри RayNeo X2 Lite

X2 Lite має AI Smart Assistant, який дає змогу спілкуватися зі своїми окулярами. Крім того, він включає 3D-навігацію по мапі та переклад у реальному часі (наразі доступні вісім мов).

Кореспондент Mashable випробувала функцію перекладу в реальному часі із представником RayNeo на CES 2024, яка розмовляла корейською мовою, і була вражена – окуляри надавали текст перекладу англійською в режимі реального часу. Однак інші розмови навколо й інтершум можуть «заплутати» процес перекладу.

Окуляри RayNeo Air 2 AR

2. XREAL Air 2 Ultra

Розумні окуляри XREAL Air 2 Ultra дебютували на CES 2024 з новою неймовірною функцією: шість ступенів свободи.

Іншими словами, на відміну від своїх попередників (наприклад, окулярів XREAL), XREAL Air 2 Ultra дають змогу фізично ходити в симульованому середовищі, а не сидіти на одному місці, не рухаючи нічим, окрім голови.

Крім того, XREAL Air 2 Ultra підтримують відстеження руки, що дає змогу взаємодіяти з віртуальними артефактами у цьому не дуже реальному світі. До того ж XReal Air 2 Ultra вдалося забезпечити досвід доповненої реальності без важкої гарнітури та незграбного акумулятора.

Окуляри XREAL Air 2 Pro AR

3. XanderGlasses

Окуляри XanderGlasses, на відміну від X2 Lite і XREAL Air 2 Ultra, не призначені для розваг. Це окуляри, створені для надання доступності для користувачів із вадами слуху.

Живі субтитри XanderGlasses

Наприклад, якщо у вас поганий слух і ви носите окуляри XanderGlasses, то ви побачите, що будь-які вимовлені слова транскрибуються на лінзах прямо перед вашими очима.

Читайте також на ProIT: продажі AR/VR падають, але все може змінити випуск нових гарнітур Apple та Meta.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.