ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Microsoft відправить на тестування в армію США удосконалені прототипи окулярів HoloLens

author avatar ProIT NEWS

Microsoft планує до кінця місяця поставити удосконалену версію своїх бойових окулярів для тестування військовослужбовцями армії США. Після цього командування вирішить, чи продовжувати цю програму, пише Bloomberg.

До кінця серпня кілька військових підрозділів мають протестувати перші 20 прототипів окулярів IVAS 1.2, щоб перевірити, чи є покращення у надійності, роботі в умовах слабкого освітлення та наскільки вони підходять солдатам.

Минулі випробування показали, що використання окулярів викликає в деяких солдатів нудоту, головний біль і запаморочення.

Інші тестувальники не були задоволені вузьким полем зору приладу і світлом дисплея, яке могло видати присутність солдата вночі. Ключові функції також відносно часто виходили з ладу.

Технологія HoloLens призначена для покращення обізнаності на полі бою. Завдяки їй піхотинці, серед іншого, можуть бачити позиції противника, отримувати важливі показники фізичного стану та використовувати прилади нічного бачення.

Очікується, що технологія може бути впроваджена протягом кількох років, якщо випробування в серпні пройдуть успішно. З липня до вересня 2024 року армія укладе контракт на друге польове дослідження та зможе перейти до бойових випробувань вже у квітні 2025 року.

Від цього випробування залежить доля пристрою. За 10 років армія планує витратити $21,9 млрд на 121 тисячу пристроїв, запасних частин і послуг підтримки. Раніше Конгрес США заблокував подальші замовлення попередніх версій окулярів через технічні проблеми й виділив Microsoft $40 млн на перероблення обладнання.

Якщо проблеми залишаться, то армія може скасувати програму. Це не тільки коштувало б компанії Microsoft вигідного контракту, але й поставило б під сумнів саму технологію HoloLens.

Нагадаємо, нещодавно Microsoft Office замінив Calibri на новий стандартний шрифт – Aptos.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.