ProIT: медіа для профі в IT
4 хв.

Вечір п’ятниці: найкращі подарунки до домашнього кінотеатру у 2023 році

author avatar ProIT NEWS

Якщо у вашому списку подарунків на зимові свята є поціновувачі фільмів, придбайте їм щось, що покращить їхній досвід перегляду телевізора. Engadget пропонує деякі з найкращих подарунків до домашнього кінотеатру цього року.

Apple TV 4K

Попри те, що остання модель Apple TV не є суттєвим стрибком порівняно зі своєю попередницею, є кілька оновлень, які роблять її гідною того, щоб розщедритися на свята.

Оновлений пульт дистанційного керування Siri є значним покращенням порівняно з попередньою версією. І програма, і потокове передавання працюють швидше, ніж будь-коли, і є підтримка Dolby Atmos і Dolby Vision.

Присутня глибока інтеграція з iOS, а сумісність із HomeKit є приємним бонусом. А коли ви втомитеся від музики та фільмів, Apple TV також працює як ігрова консоль із доступом до Apple Arcade та підтримкою геймпадів Bluetooth.

Колонки для домашнього кінотеатру Monoprice Monolith THX Atmos

Ніщо не зрівняється з повним зануренням у систему гучномовців домашнього кінотеатру. Серія Monoprice Monolith є одним із найкращих варіантів: вона оснащена потужним центральним каналом, динаміками на башті (або книжковою полицею на вибір) зі спрямованими вгору динаміками Dolby Atmos і сабвуферами, достатньо потужними, щоб тріскотіли стіни.

Існує безліч систем об’ємного звуку на вибір, але принадність лінійки Monolith полягає у тому, що вона оснащена найновішими технологіями гучномовців і має розумну ціну, принаймні порівняно з іншими системами Hi-Fi.

Раніше вам доводилося комбінувати динаміки, щоб створити доступну систему об’ємного звуку. Ви можете почати з кількох башт і сабвуфера, і коли отримаєте повну систему, вам, можливо, більше ніколи не доведеться йти в кінотеатр.

Sonos Ray

Нехай малий розмір Sonos Ray не вводить вас в оману: він пропонує ту саму зіркову якість звуку. Він компактніший, ніж промінь, але все ще може легко працювати з телевізійним і музичним аудіо. Для динаміка такого розміру достатньо низьких частот, а початкове налаштування нескладне.

Якщо у вас або когось із вашого списку є менший простір, який потребує посилення звуку, це чудовий варіант.

Світлодіодна стрічка Govee M1

Світлодіодні стрічки M1 від Govee – цікавий спосіб додати барвистого освітлення навколо домашнього кінотеатру. Ці тонкі смужки створюють яскраві кольори, і ви можете застосовувати різні ефекти до окремих частин смуги за допомогою програми Govee.

Вона працює з Alexa та Google Assistant, а також із новим стандартом Matter (проте останній не підтримує динамічні світлові ефекти). Встановити їх просто, хоча смужки виглядають не дуже гарно, коли ними не користуються, тому їх краще тримати за телевізором або в іншому місці поза полем зору.

Світло також можна синхронізувати із музикою. Якщо ви просто хочете додати навколишнього освітлення за телевізором, Govee створює для цього спеціальні підсвічування.

Sony PlayStation 5

PlayStation 5 стане чудовим подарунком до свята, але це також справний програвач Blu-ray. Нюанс у тому, що він не підтримує Dolby Vision HDR (спеціалізованого плеєра, як-от Panasonic DP-UB820, буде достатньо), але платити від $400 до $500 за окремий пристрій може бути непрактично, якщо ваша половинка також любить грати.

PS5 все ще містить фантастичну бібліотеку ігор, що захоплюють візуальний вигляд, а якщо додати пульт дистанційного керування від Sony, це також простий в управлінні медіаплеєр.

Якщо ваша кохана людина є більшим фанатом Xbox, Xbox Series X є такою ж потужною машиною, хоча вона також не має Dolby Vision для відтворення Blu-ray.

Проєктор для домашнього кінотеатру BenQ HT2060

Цього року лінійка проєкторів BenQ 1080p стала ще кращою. Новий HT2060 використовує світлодіодне джерело світла, яке, за оцінками BenQ, пропрацює 14 років при 4 годинах перегляду на ніч. Загалом цей світлодіод має служити стільки ж, скільки і проєктор, – вам не доведеться турбуватися про заміну лампочок у цьому подарункові кожні кілька років.

Крім того, він пропонує більш яскраві кольори, ніж раніше, вертикальне зміщення лінз і яскравість до 2200 люмен. Звичайно, він не буде таким чітким, як дорожча модель 4K, але HT2060 все одно стане чудовим вступом у світ домашніх проєкторів.

Розумний проєктор LG CineBeam

Проєктори не завжди легко переміщати, але цього не можна сказати про новий розумний портативний проєктор LG Cinebam. Хоча він не має вбудованого акумулятора, як деякі інші портативні пристрої, він досить малий, щоб власник міг переміщати його у будь-який момент.

Він може відтворювати зображення 1080p розміром до 120 дюймів і має застосунки WebOS від LG для трансляції будь-якого контенту. Це те, що підійшло б для дому або кімнаті в гуртожитку, де, можливо, немає місця для телевізора, але можна знайти велику порожню стіну, яка просто чекає контенту на великому екрані.

Також він має 30 тисяч годин джерела світла, чого має бути більш ніж достатньо до кінця терміну служби.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.