ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Новий електроскутер BMW CE 02 створений для міста й оснащений розумними окулярами

author avatar ProIT NEWS

Компанія BMW розширює свою лінійку електричних мотоциклів. Новий CE 02 менший за CE 04 й орієнтований на молодь, повідомляє Engadget.

CE 02 є частиною розширення лінійки електричних мотоциклів виробництва BMW, хоча й вважається скутером, а не мотоциклом. У самій компанії його називають eParkourer.

Електроскутер на вигляд нагадує більш елегантну версію Honda Rukus і обладнаний електричною силовою установкою. За словами представників BMW, його запас ходу варіюється понад 55 милями (приблизно 88 кілометрів) на годину для версії з 11 кВт потужності. Максимальна швидкість складає близько 59 миль (приблизно 95 кілометрів) на годину. Перш за все це – міський транспортний засіб.

Ціна CE 02 стартує від $7599. Ціна на більший і потужніший CE 04 починається з $12 700.

Також компанія BMW показала розумні окуляри-супутники Motorrad, які відображають швидкість, обмеження швидкості, передачу (для бензинових мотоциклів) та покажчики повороту.

Окуляри працюють з будь-якими поточними моделями мотоциклів компанії, що використовують додаток Motorrad. Ціна на них поки не відома.

CE 02 буде доступний у продажі навесні 2024 року, а розумні окуляри – вже цього літа. Більше інформації – у відеоогляді.

Раніше ми повідомляли, що Mercedes-Benz проводить бета-тестування голосового помічника на основі ChatGPT у своїх автомобілях.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.