ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

ChatGPT буде відповідати на «складні запитання» в автомобілях Mercedes-Benz

author avatar ProIT NEWS

Mercedes-Benz проводить бета-тестування голосового помічника на основі ChatGPT у своїх автомобілях, повідомляє TheVerge.

У компанії кажуть, що водії зможуть залучати чат-бота до різноманітних розмов: уточнювати деталі про пункт призначення, просити порадити рецепт вечері або відповісти на складне запитання. І все це «залишаючи руки на кермі й очі на дорозі».

Бета-програма буде доступна для понад 900 тисяч автомобілів у США, оснащених інформаційно-розважальною системою MBUX від Mercedes-Benz. З 16 червня водії вже можуть активувати експериментальну програму за допомогою голосової команди: «Привіт, Mercedes, я хочу приєднатися до бета-програми». Оновлення буде встановлено через мережу безкоштовно, розширюючи можливості наявного голосового помічника компанії за допомогою ChatGPT.

Як зазначає Mercedes-Benz у своєму пресрелізі, оновлення має дати змогу водіям взаємодіяти з голосовим помічником MBUX у «більш природному форматі діалогу». У цьому є очевидна перевага, оскільки водіям не доведеться запам’ятовувати конкретні фрази для активації певних функцій.

Ця інтеграція, схоже, є способом вскочити на хвилю штучного інтелекту. У своєму блозі, докладно описуючи партнерство, Microsoft (який підтримує бета-тест через свою хмарну систему Azure) повідомляє, що оновлення ChatGPT запропонує водіям Mercedes-Benz «розширені можливості для виконання завдань», дозволяючи їм ставити «складні запитання або обговорювати рецепти».

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.