ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

«Вибрати все», але не все. Оновлення Gmail для Android дозволяє легше чистити папку «Вхідні»

author avatar ProIT NEWS

Google додає корисну кнопку «Вибрати все» до Gmail на Android – доповнення, яке дає змогу користувачам легше і швидше очищати свою папку «Вхідні».

Тепер не доведеться вибирати листи по черзі для архівування, видалення чи позначення як прочитані – кнопка «Вибрати все» обере до 50 листів одночасно.

Gmail для Android показуватиме кнопку «Вибрати все», коли ви почнете обирати кілька електронних листів одночасно.

9to5Google повідомляє, що ця функція існувала у вебпрограмі Gmail протягом тривалого часу, але ніколи не була доступна на мобільних пристроях.

Однак є нюанс: кнопка «Вибрати все», незважаючи на назву, дозволяє вибрати не всі електронні листи, а лише максимум 50 повідомлень – так само, як і вебверсія. Проте це все одно зручна функція, хоч і з’явилася вона з великим запізненням.

Функція «Вибрати все» з’явилась у Gmail для Android у версії 2023.08.20.561750975 програми як на Pixel, так і на Galaxy, Android 14 та Android 13. Наявність оновлень можна перевірити через Play Store.

Втім, як зазначає The Verge, можливо, Google варто змінити назву кнопки, щоб не вводити користувачів в оману.

«До речі, я ще не бачу цієї зміни на своєму Pixel, незважаючи на останню версію програми. 9to5Google каже, що це зміна на стороні сервера, тому ви не побачите її, доки вона там не з’явиться», – пише автор видання.

Раніше ми розповідали про шість функцій Gmail зі штучним інтелектом, які заощадять ваш час.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.