ProIT: медіа для профі в IT
3 хв.

Вечір пʼятниці: 7 ігор, у які можна грати в Google

author avatar ProIT NEWS

В інтернеті багато ігор, у які можна грати у своєму браузері. Однак вам не потрібно шукати вебсайт із онлайн-іграми. Є кілька простих, захопливих ігор, у які можна грати прямо з домашньої сторінки Google. Пригадайте їх!

Google Snake

Класична гра «Змійка», яку ви, можливо, пам’ятаєте зі старих смартфонів, доступна для гри в Google.

Концепція проста: ви керуєте змією на сітці за допомогою клавіш зі стрілками. Яблука з’являються у випадкових місцях, і ваше завдання їх з’їсти. Кожного разу, коли ви їсте яблуко, змія стає довшою. Гра закінчується, якщо ви торкаєтеся межі або власного хвоста.

Google Pac-Man

Одна з найвідоміших аркадних ігор усіх часів доступна для гри прямо в Google.

Просто використовуйте клавіші зі стрілками, щоб рухати Pac-Man, поглинаючи крапки та фрукти, уникаючи привидів. Залишайтеся в живих якомога довше, щоб отримати високий бал.

Google Minesweeper

Вам більше не потрібна стара версія Microsoft Windows, щоб грати в Minesweeper (вона все одно більше не доступна).

Minesweeper, який часто описують як «судоку з вибухами», полягає у проходженні комірок, уникаючи тих комірок, під якими є бомби. Якщо ви знайдете бомбу, то гру буде закінчено.

Google Solitaire

Щодо класичних ігор Windows, то ви також можете грати в пасьянс у Google.

Мета цієї карткової гри для одного гравця – очистити всі карти зі столу. Ви робите це, складаючи карти в порядку номерів від туза до короля. Коли у вас є всі 13 карток, їх можна видалити.

Google Tic-Tac-Toe

У хрестики-нулики, також відомі як «tic-tac-toe» і «Xs і Os», грали ще у стародавньому Єгипті приблизно за 1300 років до нашої ери. Потім грали в зошитах у клітинку. Тепер достатньо ввести «tic-tac-toe» в пошуку Google. Дива ніколи не припиняються.

Google Memory Game

Шукаєте гру, яка перевірить ваш мозок? Спробуйте музичну гру для пам’яті від Google.

Потрібно запамʼятати послідовність звуків, які видають чотири морські істоти. Він починається з одного звуку, потім кожен раунд додає ще один. Перевірте, скільки ви можете запамʼятати, перш ніж збитися.

Dino Run (Chrome)

Гаразд, це технічно не гра Google, але в неї можна грати безпосередньо у браузері Chrome, навіть якщо ви не підключені до Інтернету.

Насправді гра Dino Run була створена саме для цієї мети: щось робити, коли немає Інтернету. Якщо це не так, перейдіть на сторінку chrome://dino/ і почніть стрибати.

Google Doodle Games

У згадані вище ігри можна грати, просто шукаючи їхні назви на google.com. Однак є низка інших ігор.

Періодично Google розміщує ігри на своїй домашній сторінці для особливих випадків. Усі ці ігри заархівовано, і ви все ще можете грати в них після того, як їх буде видалено з домашньої сторінки. Відвідайте doodles.google, щоб дізнатися більше.

Читайте також на ProIT про 10 чудових ігор Game Pass для Xbox.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.