ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Western Digital припинить продаж SSD

author avatar ProIT NEWS

Компанія Western Digital, одна з найбільших у сфері зберігання даних, оголосила про припинення продажу SSD під брендом WD. Про це повідомляє NoypiGeeks.

Рада директорів компанії проголосувала за розділення своїх бізнесів із жорстких дисків (HDD) і флеш-пам’яті (SSD) на дві незалежні публічні компанії. Це дасть їм змогу покращити свою стратегічну спрямованість, щоб впроваджувати інновації самостійно.

Вказаний крок планується здійснити у другій половині 2024 року. Після впровадження Western Digital продаватиме лише жорсткі диски. Водночас їхніми SSD-накопичувачами займатиметься компанія SanDisk, яку вони купили у 2016 році за $19 мільярдів.

За останні кілька років деякі SSD-накопичувачі SanDisk продавалися під брендом Western Digital. Але після впровадження змін SanDisk повернеться до свого стану до придбання. Це означає, що всі твердотільні накопичувачі будуть під торговою маркою SanDisk, тоді як продукти Western Digital –  виключно жорсткими дисками.

Цей крок також може сприяти кращому контролю якості, з яким SanDisk останнім часом бореться, оскільки спостерігається збільшення скарг споживачів щодо раптової втрати даних.

Раніше ProIT повідомляв, що Backblaze зафіксував зростання кількості відмов жорстких дисків: якість знизилась через Covid?

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.