ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Windows 11 24H2 тестує функцію ШІ Super Resolution для покращення ігрового досвіду

author avatar ProIT NEWS

Корпорація Microsoft тестує функцію Auto Super Resolution на основі ШІ, щоб покращити ігрову продуктивність у Windows 11. Функція масштабування DLSS використовує NPU у процесорі Intel Core Ultra, щоб запропонувати прискорення Intel AI, повідомляє Windows Latest.

Auto Super Resolution є продуктом DirectML – API, який може використовувати NPU процесора. Ця функція є ексклюзивною для процесорів Intel Core Ultra, але вона може поширитися на процесори AMD (XDNA) і Qualcomm Snapdragon X Elite, які постачаються з виділеним NPU.

PhantomOfEarth помітив цю приховану функцію в останній збірці Windows 11 24H2 Insider Canary. Вказана функція не відображається безпосередньо у програмі «Налаштування» після оновлення до збірки Windows 11 26052. Натомість ви повинні скористатися інструментом Vive, щоб увімкнути цю функцію та спробувати її на своєму ПК.

У підказці до Auto Super Resolution коротко згадується, що він використовуватиме ШІ, щоб підтримувані ігри мали покращені деталі.

увімкнути автоматичну надвисоку роздільну здатність windows 11

Для розділу програм є спеціальне налаштування, за допомогою якого можна увімкнути автоматичну надвисоку роздільну здатність. Однак у ньому зазначено, що це застосовуватиметься лише до програм, які підтримують цю функцію.

Auto Super Resolution перебуває на стадії створення і буде покращений та поширений на більше процесорів, якщо Microsoft вирішить зберегти його в наступному великому випуску Windows 11.

користувацький параметр для автоматичної суперроздільності в програмі

Windows 11 Insider Build 26052 додає додаткові функції ШІ

Остання збірка Insider для користувачів каналу Canary і Dev оновила версію Windows до 24H2. Було додано Copilot до Блокнота, що дозволяє узагальнювати фрагменти тексту.

Піктограма Copilot тепер з’являється у правому куті панелі завдань і показує сповіщення кожного разу, коли ви копіюєте текст на своєму ПК (незалежно від програми, яку ви використовуєте).

пояснити за допомогою опції другого пілота в блокноті

Ви можете підсумувати, пояснити або обробити свій запит у Copilot, отримати додаткові відомості про зображення або змінити його у Microsoft Designer тощо.

Очікується, що вже незабаром Microsoft додасть ще більше функцій ШІ до Windows 11 і рідних програм.

Раніше ми повідомляли, що Microsoft припиняє роботу WordPad. Windows 95 вилучено з нової збірки Windows 11 Canary.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.