ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

YouTube запускає сторінку новин

author avatar ProIT NEWS

YouTube оголосив про важливий крок у розвитку своєї платформи, спрямований на забезпечення користувачів актуальною інформацією з різних тем. На YouTube стартує нова функція News, яка дозволить глядачам переглядати контент з авторитетних джерел новин, таких як ЗМІ, експерти та блогери, через відео, прямі трансляції, подкасти та Shorts.

На сторінці News користувачі зможуть переглядати контент з різних тем, включаючи політику, економіку, спорт, культуру та інші. Вони також зможуть підписуватися на канали, які їх цікавлять, і отримувати сповіщення про новий контент.

Ця ініціатива буде поширюватися поступово в 40 країнах і відкриє доступ до багатогранного новинного контенту на мобільних пристроях, а згодом і на комп'ютерах та Smart TV.

Паралельно з цим YouTube вкладає 1,6 мільйона доларів у програму Shorts Innovation Program for News, спрямовану на розвиток короткоформатного відео в сфері новин. Ця програма співпрацюватиме з більш ніж 20 новинними організаціями у 10 країнах, включаючи Univision у США, AFP у Франції та Mediacorp у Сінгапурі, для сприяння створенню якісного короткого новинного вмісту.

YouTube робить акцент на своєму прагненні надавати надійну та своєчасну інформацію користувачам, підтримувати видавців новин та сприяти інноваціям у форматах відеоновин. Нова функція News та програма Shorts Innovation Program for News свідчать про зростаючий інтерес YouTube до розвитку сегмента новин на своїй платформі.

Також читайте на  ProIT: YouTube тестує Playables – ігри з обраними користувачами.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.