ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Засновники ProIT заявили про офіційний запуск медіа-платформи

author avatar ProIT NEWS

Український медіа-менеджер і засновник ProIT Антон Подлуцький та головна редакторка Олеся Остафієва на пресконфереції, яка відбулася вчора у Києві, оголосили про офіційний запуск медіа-платформи для ІТ-ком’юніті ProIT.org.ua.

Цільовою аудиторією проєкту є всі, хто дотичний до технологій.

Медіа-платформа запрошує до співпраці ІТ-експертів, які бажають ділитися своїми знаннями та практичним досвідом з іншими колегами в Україні.

Всім, що може бути корисним для розвитку ІТ-галузі, – від досвіду власників найбільших компаній, які готові розповісти про розширення компанії під час війни та пошук нових клієнтів, до кодерів, які знайшли круте рішення для реалізації завдань.

«Навесні цього року я ініціював створення експертної платформи ProIT. Для мене досвід вузькоспеціалізованих медіа є досить успішним. 13 років тому ми створили видання «КиївВлада», де стали ретельно висвітлювати всі події регіону та перш за все аналізувати роботу місцевої влади. І я впевнений, що свою роль у ефективному розвитку громади ми відіграємо кожного дня», – зазначив Антон Подлуцький.

Засновник ProIT наголосив, що понад рік повномасштабної війни підштовхнув його до розвитку нових медійних напрямів, які б допомагали розвиватись країні під час війни.

«Українська ІТ-індустрія стала чи не єдиною, яка у 2022 році зберегла темпи зростання, а технологічний бізнес, який працює, підтримує економіку та Збройні сили, створює нові робочі місця під час війни й реалізує гуманітарні ініціативи. За результатами минулого року ІТ забезпечили валютні надходження до української економіки у розмірі $7,34 млрд – це найбільший показник за всю історію існування української ІТ-галузі. І досягти його вдалося попри війну. Незважаючи на світову кризу і деякий спад ринку в Україні, я все одно переконаний: ця сфера має потужні перспективи. Наша мета – допомогти розвитку галузі, яка стала «цементом» української економіки під час війни та, впевнений, буде рушійною силою нашого розвитку після перемоги», – розповів Антон Подлуцький.

За словами головної редакторки ProIT Олесі Остафієвої, команда відкрита до співпраці зі всіма українськими ІТ-компаніями.

Наразі ведуться перемовини щодо співпраці з найбільшими гравцями галузі в Україні, адже саме в них сконцентровані найкращі фахівці, які й можуть ділитися експертизою.

«Під час формування концепту медіа ми спілкувались із найбільшими українськими компаніями й всі вони озвучували одну тезу: на нашому ринку не вистачає якісного україномовного профільного видання про ІТ. Звісно, існує багато сильних медійних платформ, але по суті вони є діловими чи новинними ЗМІ з фокусом на ІТ-бізнес. Ми ж бачимо себе як нішеве технологічне медіа і робимо ставку на експертний контент. Тим більше, що зараз багато українських айтівців відмовляються від звичної технологічної платформи російського походження. Адже мало кому сподобається читати про «технологічні нюанси застосування БПЛА під час СВО», коли щодня гинуть українці. Звичайно, авторами такого вузьконішевого контенту є не журналісти, а технічні профі, ми активно залучаємо їх до співпраці. Також приділяємо велику увагу актуальності наших матеріалів, ретельно досліджуємо всесвітні англомовні джерела та навіть радимось із ChatGPT», – зазначила Олеся Остафієва.

Задля більшого стимулу для блогерів-айтівців засновники ProIT розробили преміальну систему: автори кращих експертних статей, які наберуть понад 50 тисяч переглядів унікальних відвідувачів з України, отримають винагороду – 50 тисяч гривень. Для авторів текстів, що матимуть більш ніж 5 тисяч унікальних переглядів, передбачено винагороду у розмірі 5 тисяч гривень.

Довідково:

Антон Подлуцький – український медіа-менеджер, у журналістиці понад 25 років. Співзасновник порталу «КиївВлада». У 2009-2015 роках – головний редактор РБК-Україна.

Олеся Остафієва – українська підприємиця та медіа-менеджерка. У журналістиці 20 років. Працювала у ділових виданнях «Экономические известия», Kyiv Weekly, «Эксперт-Украина».

У 2010-2015 роках – радниця з PR заступника голови Київської міської державної адміністрації, кураторка проєкту для ІТ-екосистеми Kyiv City Open Doors.‌‌‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.