ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

$10 мільйонів на гранти: новий етап підтримки українських стартапів від Google

author avatar ProIT NEWS

Google запускає другий етап фінансування Фонду підтримки для стартапів в Україні. Про це компанія повідомила у своєму офіційному блозі.

Технологічний гігант виділяє $10 мільйонів на гранти без залучення капіталу протягом 2024 року, щоб допомогти українським стартапам рости й розвиватися в умовах повномасштабної війни.

Як і на першому етапі, відібрані українські стартапи будуть оголошені поступово протягом року й отримають:

  • до $200 тисяч у бездольовому фінансуванні;
  • менторську підтримку від Google;
  • підтримку продуктів;
  • $300 тисяч у вигляді кредитів Google Cloud.

Ця практична допомога спрямована на те, щоб українські підприємці мали можливості підтримувати та розвивати свій бізнес, зміцнювати свою спільноту і створювати основу для економічного відновлення після війни.

Подання заявок розпочнеться пізніше цього року.

У березні 2022 року компанія створила Фонд підтримки Google для стартапів в Україні (Google for Startups Ukraine Support Fund), який надав 58 одержувачам фінансову підтримку у розмірі $5 мільйонів у вигляді грантів без залучення капіталу.

Стартапи, які за підтримки Ukraine Support Fund отримали $15,8 мільйона подальшого фінансування, забезпечили зростання доходу на 100% і значно збільшили кількість робочих місць, незважаючи на війну та труднощі, з якими вони зіткнулися.

«Багато хто з них, наприклад Skyworker.ai та Mindly, використовують штучний інтелект для створення економічних можливостей. А декілька отримали визнання з боку всесвітніх експертів. Наприклад, Zeely, засновники якої потрапили до списку Forbes Europe 30 Under 30», – йдеться у блозі компанії.

З початку руйнівної війни в Україні Google виділив понад $45 мільйонів готівкою та $7 мільйонів у негрошовій формі для підтримки гуманітарних зусиль на користь людей в Україні й тих, хто рятується від війни.

Раніше ProIT повідомляв, що Microsoft ще рік надаватиме безоплатні хмарні послуги українським державним установам.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.