ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Microsoft ще рік надаватиме безоплатні хмарні послуги українським держустановам

author avatar ProIT NEWS

Університети, школи, лікарні, державні установи та визначені підприємства у сфері транспорту й оборони зможуть і надалі користуватися хмарними продуктами Microsoft до кінця 2024 року. Корпорація ще рік надаватиме безоплатні хмарні послуги українським державним установам. Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Йдеться про безоплатний доступ до хмарного сховища Microsoft.

Українські комерційні організації також зможуть користуватися сервісами компанії на пільгових умовах до кінця березня наступного року.

«Компанія допомагає Україні у розбудові цифрової інфраструктури від заснування Мінцифри. Microsoft інвестує у розвиток хмарних сервісів в Україні. Корпорація вже надала понад $540 мільйонів допомоги безоплатними сервісами, технічною підтримкою, обладнанням і грантами», – розповів посадовець.

За його словами, це суттєво допомагає в цифровізації державних установ і захисті даних.

«Наприклад, з початку повномасштабного вторгнення були випадки, коли росіяни знищували українські архіви та канцелярії. Проте це не створило колапсу в державі, адже найважливіші дані – у хмарних сховищах», – акцентував Михайло Федоров.

У Мінцифри зазначили, що з початку війни компанія системно підтримує Україну: Microsoft долучається до проєктів із цифровізації, кібербезпеки, розмінування, документування воєнних злочинів, судочинства, медицини й освіти.

Раніше ProIT повідомляв, що Microsoft додає ChatGPT AI до командного рядка Windows 11.

‌‌Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.