ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

$500 тисяч на кіберзахист: USAID запускає гранти на розробку інноваційних проєктів

author avatar ProIT NEWS

Мінцифри та Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) оголосили грантову програму для розробників інноваційних проєктів у сфері кіберзахисту на загальну суму $500 тисяч, повідомило Міністерство цифрової трансформації.

USAID приймає заявки на сприяння розробці та розгортанню інноваційних рішень у сфері кібербезпеки для стимулювання зростання ринку кібербезпеки.

Гранти надаватимуться та реалізовуватимуться відповідно до грантів Агентства США з міжнародного розвитку та грантів Уряду США відповідно до контрактних положень, а також внутрішньої політики й процедур управління грантами проєкту.

«Україна вже довела свій цифровий потенціал на світовій арені. Агентство США з міжнародного розвитку віддане ідеї допомагати українським стартапам перетворити новаторські ідеї в готові для ринку рішення, які здивують весь світ. Пишаюся тим, що USAID та Міністерство цифрової трансформації матимуть змогу надати імпульс найкращим та найяскравішим ідеям у сфері кібербезпеки. Це зміцнить кібербезпеку не лише в Україні, а й у всьому світі», – заявив Джим Хоуп, Директор Місії USAID в Україні.

Заявки поза географічним фокусом розглядатися не будуть, йдеться у повідомленні Агентства. Подача заявок починається 29 вересня 2023 року, дата закриття проєкту – 30 вересня наступного року.

«Триває перша у світі кібервійна, й Україна перебуває в центрі цих подій. Ворог воює не лише на реальному полі бою, а й у кіберпросторі. Щодня здійснює атаки на урядові організації, органи влади, комерційний сектор. Ми ефективно захищаємося й даємо ворогу відповідь. Але нам потрібно більше інноваційних рішень та технологічних продуктів у сфері кіберу. Грант USAID це можливість реалізувати власне рішення, яке допоможе захистити критичну інфраструктуру та здобути перевагу над ворогом у кіберпросторі. Вдячний партнерам за підтримку наших ініціатив», – зазначив Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Перші претенденти запітчать свої ідеї на ІТ Арені.

Учасники, які представлять найкращі проєкти, отримають $50 тисяч на їх упровадження.

Докладніше про умови отримання гранту – за покликанням.

Читайте також на ProIT: 750 підприємців отримають до €4000 для відновлення мікробізнесу.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.