ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Android вперше за 4 роки змінює фірмовий стиль

author avatar ProIT NEWS

Google оновлює фірмовий стиль Android вперше за 4 роки, щоб наблизити його до бренду Google.

Новий логотип Android тепер має велику літеру A замість попередніх малих літер, що надає більшої ваги слову у поєднанні з логотипом Google, повідомляє Android Police.

Напередодні неминучого (але все ще відсутнього) запуску Google Android 14 компанія активно працює над тим, щоб привести свій бренд у відповідність із зовнішнім виглядом і функцією мобільної ОС.

Google наклав свій власний логотип на той, який раніше використовувався для Android.

Незважаючи на те, що фактичний шрифт все ще помітно відрізняється від типового логотипу Google – з вигнутими без зарубок «r» і «n» – тепер у ньому використовується велика літера A, а не малі літери, як було раніше.

Джейсон Фурньє, директор Google з управління споживчими брендами Android, зазначив, що це спроба краще поєднати два бренди, надаючи більшої ваги слову «Android».

«Меседж очевидний: Android може бути з відкритим вихідним кодом, але це продукт Google. Програми та послуги, які пропонує гігант із Mountain View, так само важливі, як і базова операційна система. Чорт, просто запитайте Huawei», – пише видання.

Востаннє Google оновлював свій бренд понад 4 роки тому. Саме в той час він зробив усіма улюблений мобільний талісман частиною офіційного логотипу.

Цього разу bugdroid залишає позаду свій попередній 2D-план для футуристичного царства 3D-ілюстрацій. У Google кажуть, що це має надати роботу набагато більше характеру в майбутньому, перетворюючи bugdroid на грайливий – хоча й досі німий – талісман, який завжди асоціюється з Android.

Фахівці компанії заявили, що новий інтерфейс для Android з’явиться на пристроях та в інших місцях пізніше цього року. Ймовірно, саме вчасно для паралельних запусків Android 14 і Pixel 8.

Раніше ProIT повідомляв, що Mozilla запустить підтримку плагінів у Firefox для Android.

Також ми публікували ТОП-20 безкоштовних застосунків для активного літа (Android/iOS).

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.