ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Apple припинить продажі Apple Watch Series 9 і Ultra 2 у США вже з четверга

author avatar ProIT NEWS

Компанія Apple заявила, що цього тижня призупинить продаж двох своїх флагманських моделей Apple Watch на території США. Аpple Watch Series 9 і Apple Watch Ultra 2 будуть вилучені з вебсайтів 21 грудня, а з полиць роздрібних точок Apple – після 24 грудня, повідомляє Silicon Angle.

Технологічний гігант був втягнутий у тривалу патентну суперечку з медичною компанією Masimo, яка стверджує, що Apple порушила її патенти, а саме право на медичну сенсорну технологію – датчик кисню в крові, вбудований у годинник.

Reuters повідомляє, що у жовтні Комісія з міжнародної торгівлі США (ITC) ухвалила рішення, яке стало наслідком тривалої патентної суперечки між Apple та Masimo. Рішення передбачало заборону на імпорт будь-якої технології, створеної Apple з використанням патентів вказаної компанії. Справу було направлено до адміністрації Байдена на розгляд.

Хоча президент США міг накласти вето на рішення, цього ще не сталося, а період розгляду закінчується 25 грудня.

У заяві, надісланій до 9to5Mac, Apple зазначила, що заборона стосується лише Series 9 і Ultra 2 й не стосується вже проданих годинників, а лише тих, які залишаються непроданими в магазинах або вебмагазинах.

Очікується, що Apple буде оскаржувати заборону, термін дії самого патенту закінчується в серпні 2028 року. Компанія подасть апеляцію з проханням тимчасово призупинити заборону до повторного перегляду, що дозволить імпортувати годинники з датчиками кисню в крові.

Тим часом покупці не зможуть купувати Apple Watches із цими датчиками в межах США, доки заборону не буде знято, а судові суперечки не завершаться. За межами США продажі триватимуть у звичайному режимі.

Тим не менш, це рішення блокує весь імпорт Apple Watch Series 9 і Ultra 2 після 25 грудня. На цьому етапі Apple також буде заборонено продавати вказані пристрої посередникам, однак згодом це може вплинути на доступність Apple Watch для інших роздрібних продавців.

Pаніше ми повідомляли, що компанія Apple заборонила рекламувати свої годинники як «вуглецево-нейтральні».

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.