ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Apple знову продаватиме останні моделі Apple Watch: суд США тимчасово припинив заборону на імпорт

author avatar ProIT NEWS

Компанія Apple знову зможе продавати свої найновіші годинники після того, як апеляційний суд США тимчасово призупинив заборону на імпорт, що стало великою перемогою для виробника iPhone. Про це повідомляє CNBC.

У заяві Apple йдеться, що моделі Apple Watch Series 9 та Ultra 2 надійдуть у продаж у фірмові магазини Apple та в інтернет-магазини.

«Ми раді повернути клієнтам повну лінійку Apple Watch до Нового року. Apple Watch Series 9 та Apple Watch Ultra 2 будуть знову доступні для покупки в Сполучених Штатах в Apple Store, починаючи з сьогоднішнього дня, і на apple.com (у четвер) до 12:00 за тихоокеанським часом», – йдеться в заяві представника компанії.

Apple припинила продаж своїх годинників Series 9 та Ultra 2 минулого тижня в магазинах і в Інтернеті у відповідь на розпорядження Комісії з міжнародної торгівлі, яка виявила, що датчик кисню в крові у її пристроях порушує інтелектуальну власність Masimo, медичної технологічної компанії.

Призупинення заборони означає, що Apple зможе продавати останні моделі одного зі своїх найважливіших продуктів у найактивнішу купівельну пору року. Повідомляється, що продажі Apple Watch становили $39,8 мільярда у 2023 фінансовому році, який завершився у вересні.

Пауза у продажах не вплинула на Apple Watch SE – старшу модель, яка не може зчитувати рівень кисню в крові.

У середу акції Masimo впали більш ніж на 4%. Акції ж Apple залишилися без змін.

Раніше ProIT повідомляв, що Apple хоче використовувати новини для навчання своїх моделей ШІ.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.