ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Apple розробляє персональних домашніх роботів

author avatar ProIT NEWS

Компанія Apple досліджує розробку персональних домашніх роботів після того, як відмовилася від проєкту електромобіля. Про це повідомляє Bloomberg. Сама ж Apple поки відмовилася від коментарів.

Інженери компанії шукали робота, який міг би стежити за користувачами по домівках, і настільний пристрій, що використовує роботизацію для налаштування екрана дисплея, повідомляє Bloomberg з посиланням на людей, знайомих із дослідницькою групою.

У лютому Apple закрила свою команду, яка займається розробкою електромобілів під назвою Special Projects Group. Повідомлення про таємну програму, до якої були долучені тисячі співробітників, вперше з’явилися у 2014 році після того, як компанія найняла на відповідні посади, зокрема, автомобільних інженерів.

Автомобільний проєкт Apple був частиною внутрішніх зусиль із виходу на нові ринки продуктів. Останніми роками компанія також інвестувала значні кошти в такі продукти та послуги, як Apple Watch і гарнітура віртуальної реальності Vision Pro.

Відділ апаратного забезпечення Apple і її група штучного інтелекту та машинного навчання контролюють роботу над персональною робототехнікою. Відповідно до звіту, проєкт домашнього робота все ще перебуває на ранній стадії досліджень і розробок.

Інші технологічні компанії також вивчали домашніх роботів.

Нагадаємо, у 2021 році Amazon представила свого домашнього робота Astro за $1600, який, по суті, є розумним дисплеєм на колесах, що може відповідати на команди Alexa. Через майже 3 роки після дебюту пристрій залишається доступним в обмеженій кількості лише за запрошеннями.

Раніше ProIT повідомляв, що Apple випустила перший в історії спортивний фільм у форматі Immersive Video для Vision Pro.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.