ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Apple випустила перший в історії спортивний фільм у форматі Immersive Video для Vision Pro

author avatar ProIT NEWS

Apple випустила свій перший в історії спортивний фільм, знятий у форматі Immersive Video, який дає користувачам Apple Vision Pro захоплююче 180-градусне 3D-відео з Spatial Audio. Про це повідомляє 9to5mac.

Короткометражний фільм містить основні моменти плей-офф Кубка MLS (Вищої ліги з футболу у США та Канаді) 2023 року. Він зосереджується на діючих чемпіонах Кубка, гравцях Columbus Crew і LAFC із розповіддю телевізійників MLS Season Pass Тейлора Твелмана і Джейка Зівіна.

Цей фільм поєднується з іншим захопливим відеоконтентом, доступним у застосунку для VR-гарнітури, наприклад, документальними фільмами «Пригоди» та «Дика природа».

Включно з новим фільмом MLS, клієнтам Apple Vision Pro доступно п’ять фрагментів Immersive Video content. Кожен фрагмент дуже короткий.

Нам ще належить побачити повномасштабний конвеєр контенту Immersive Video в дії. Сподіваємось, що в Apple працюють над створенням цього, щоб з часом компанія могла постачати повні серіали та фільми в цьому форматі.

Apple Vision Pro була запущена в лютому у Сполучених Штатах. Очікується, що він надійде у продаж в інших країнах пізніше цього року.

Раніше ProIT повідомляв, що visionOS 1.1 забезпечує кращі аватари Persona та корпоративну підтримку WebXR для Apple Vision Pro.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.