ProIT: медіа для профі в IT
3 хв.

iPhone допоможе відстежувати й аналізувати ваші емоції та стан душі – інструкція

author avatar ProIT NEWS

На вашому iPhone є інструмент, який може допомогти підвищити загальне емоційне благополуччя, відстежувати власні емоції протягом дня і прокачати стійкість до стресових факторів у вашому житті, повідомляє Gadget Hacks.

Ця функція під назвою State of Mind («Стан душі») доступна в застосунку Health («Здоров’я») на iOS 17 і новіших версіях. Також її можна використовувати на iPad під керуванням iPadOS 17 або новішої версії та, що ще зручніше, на Apple Watch із watchOS 10 або новішої версії.

Щоб знайти State of Mind на iPhone, відкрийте «Здоров’я» на вкладці «Огляд», виберіть «Психічне благополуччя» та відкрийте «Стан душі» з картки даних, якщо ви її використовували раніше, або оберіть із розділу «Немає доступних даних».

Тут ви побачите короткий опис ментального стану:

Ментальний стан стосується ваших миттєвих емоцій або щоденних настроїв, з якими ви увійшли в Health.

Ведення журналу ваших миттєвих емоцій і щоденних настроїв може допомогти визначити закономірності та подумати про те, що впливає на ваш душевний стан. Також можна додати контекст під час входу, щоб допомогти зрозуміти, які фактори впливають на вас найбільше.

Якщо ви ще не використовували State of Mind, торкніться «Почати» та прочитайте про переваги й особливості відстеження емоцій і настрою. Емоції – це те, що ви зараз відчуваєте, а ваш настрій відображатиме загальні відчуття протягом дня.

Якщо ви вже записали емоції чи настрої, торкніться «Журналу», щоб почати.

Тепер виберіть запис емоцій або настрою. Для емоцій можна торкнутися часу, щоб змінити час, коли ви відчули емоцію, якщо забули або не змогли записати її раніше. Натисніть «Далі», щоб продовжити.

Скористайтеся регульованим вказівником керування, щоб сказати, як ви зараз себе почуваєте або як почувалися сьогодні загалом.

За замовчуванням він має нейтральне значення, але також можна вибрати між варіантами: дуже неприємне, неприємне, трохи неприємне, трохи приємне, приємне або дуже приємне. Натисніть «Далі», щоб продовжити.

Далі ви можете вибрати одне або кілька ключових слів, щоб описати вибране вами почуття або настрій. Торкніться «Більше», щоб переглянути повний список, виберіть звідти й торкніться «Готово». Добирати слова тут необов’язково.

Натисніть «Далі», щоб перейти до наступного кроку, де ви можете вибрати одну або кілька категорій, як-от «Сім’я», «Фітнес», «Здоров’я», «Погода» та «Робота», які мали найбільший вплив на ваші емоції чи настрій. Це теж необов’язково. Але якщо ви виберете щось, то можете ввести додатковий контекст у текстове поле. Натисніть «Готово», щоб завершити.

Налаштування нагадувань для реєстрації емоцій або настрою

Якщо ви вперше реєстрували емоції чи настрій, вам запропонують отримувати нагадування протягом дня та/або наприкінці дня, що допоможе побачити й проаналізувати ваше загальне психічне благополуччя. Apple рекомендує записувати почуття принаймні двічі на день.

Ви можете пропустити це або натиснути «Увімкнути нагадування», щоб отримувати нагадування протягом та/або в кінці дня. Для кращого керування торкніться «Редагувати розклад», щоб вибрати потрібний час та/або додати певний час для роздумів.

Торкніться «Керувати усвідомленістю» у програмі Apple Watch. Відкриється програма налаштувань, де можна керувати нагадуваннями на Apple Watch.

На Apple Watch також можна вручну перейти до налаштувань нагадувань за допомогою «Налаштування» –> «Усвідомленість». На iPhone торкніться «Параметри» внизу сторінки стану душі або відкрийте програму Watch і торкніться «Усвідомленість».

Раніше ProIT публікував лайфхаки: понад 30 нових схем URL-адрес, які можна використовувати в ярликах на вашому iPhone.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.