ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Bona Lex здобула грант ЄС для регулювання ринку криптовалют

author avatar ProIT NEWS

Команда юридичної компанії Bona Lex здобула грант від Європейського Союзу на реалізацію проєкту про регулювання ринку криптовалют.

Проєкт «Європейське регулювання ринку криптовалют: імплементація в Україні» (European Regulation of the Cryptocurrency Market: Implementation in Ukraine) має забезпечити діалог між українськими та європейськими вченими, експертами, академічною спільнотою та державними органами, а також покращити якість правового регулювання віртуальних активів в Україні на основі європейських цінностей.

Команда проєкту: головний експерт – Євген Смичок, CEO компанії Bona Lex та доктор юридичних наук. Координатор проєкту – Крістіна Тверезовська, радниця практики технологій та електронних комунікацій Bona Lex.

До команди проєкту також увійшли юридичні практики й за сумісництвом молоді науковці: Сергій Брояков, радник податкової практики Bona Lex, Альбіна Савінова, адвокат та директор Bona Lex, Роман Крохмаль, юрист, і Дарʼя Халькевич, помічник координатора.

Нагадаємо, що 20 квітня парламент Євросоюзу проголосував за законопроєкт щодо комплексного загальноєвропейського регулювання криптоіндустрії (MiCA).

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.