ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Європейське регулювання ринку криптовалют: імплементація в Україні

author avatar Новини компаній

29 вересня команда юристів Bona Lex разом із міжнародними партнерами в межах VII Харківського міжнародного юридичного форуму провела панельну дискусію «Європейське регулювання ринку криптовалют: імплементація в Україні».

Наразі українське законодавство функціонує без спеціального закону про регулювання операцій із віртуальними активами. Саме тому спільне обговорення правил європейського регулювання криптоактивів MiCAR є важливою складовою роботи науковців.

Ця подія відбулася на високому рівні, оскільки своїм досвідом і планами поділилися фахівці з Генерального директорату з питань фінансової стабільності, фінансових послуг і союзу ринків капіталу Європейської комісії (FISMA), Європейського управління з цінних паперів і ринків (ESMA) та Естонського управління фінансового нагляду та санації (Finantsinspektsioon).

Також організатори запросили колег із Кіпру, Литви й Естонії, щоб разом розглянути питання впливу MiCAR на поточних гравців крипторинку. 130+ слухачів з усього світу долучилися до обговорення.

Перед учасниками виступив член Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, який розповів про новий законопроєкт щодо запуску ринку віртуальних активів в Україні.

Ця подія є першим етапом реалізації Проєкту Європейського Союзу Еразмус+ «Європейське регулювання ринку криптовалют: імплементація в Україні», про який ми вже писали раніше.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!‌‌‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.