ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Огляд крипторинку: альткоїни падають, а біткоїн та Ethereum стабілізуються

author avatar ProIT NEWS

Крипторинок демонструє падіння після того, як біткоїн пережив свій найгірший тиждень із травня, повідомляє CNBC.

Минулого тижня біткоїн втратив 11% через різке падіння, яке почалося у середу вдень. За даними Coin Metrics, цього тижня біткоїн подорожчав на 0,02% до $26 136,36. Своєю чергою Ethereum подешевшав на 0,18% до $1674.

Однак альткоїни демонструють більші кроки до зниження. XRP Ripple впав майже на 5%. Коїни, пов’язані з конкурентами Ethereum – Solana, Polygon і Cardano, – втратили близько 3% кожна. Токени DeFi також впали. Токен Cosmos втратив понад 3%, а коїн Uniswap впав на 2%.

«Що стосується біткоїна й Ethereum, вони, як правило, діють як засоби збереження вартості порівняно з іншими криптовалютами, але вони також постраждали від значного падіння – на 11,5% і 9,8% відповідно за останні 7 днів. Загалом коливання альткоїнів є більш помітними. Я думаю, що коли буде більше інституцій – через спотові ETF, спотові інвестиції, деривативи, – ми побачимо, що волатильність цих токенів трохи зменшиться», – сказав Кріс Мартін, керівник відділу досліджень Amberdata.

Більшу частину третього кварталу біткоїн залишався на місці, що є історично слабким для криптовалюти. Зараз падіння біткоїна становить 14% за квартал і близько 10% за серпень.

Багато хто очікував, що схвалений спотовий біржовий фонд біткоїнів або чітке законодавство про криптовалюти, прийняте Конгресом, призведуть до певної волатильності. Натомість нова увага Федеральної резервної системи до реальних ставок, а також заява китайської компанії Evergrande про банкрутство у США чинили тиск на криптовалюту.

Попри нещодавню м’якість на ринку навіть перед різким падінням минулого тижня у 2023 році біткоїн все ще демонструє зростання приблизно на 57%.

Раніше ProIT повідомляв, що PayPal запускає власну криптовалюту – PYUSD. А Worldcoin, стартап від розробника ChatGPT, почав роздавати людям токени в обмін на скан сітківки.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.