ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Telegram інтегрує криптогаманець на основі TON для своїх 800 мільйонів користувачів

author avatar ProIT NEWS

Telegram Messenger інтегрував кастодіальний криптогаманець на основі відкритої мережі для своїх 800+ мільйонів активних користувачів. Гаманець під назвою TON Space буде доступний через налаштування Telegram, повідомляє The Block.

Всі користувачі Telegram Wallet мають доступ до TON Space. (Telegram Wallet – це бот, який дає змогу користувачам купувати та продавати криптовалюту, як-от біткоїн). З листопада всі користувачі Telegram у всьому світі зможуть отримати доступ до кастодіального гаманця – за винятком США та деяких інших країн.

У 2020 році Telegram відмовився від TON після того, як розробляв його понад 2 роки. Участь у розробці було припинено через позов Комісії з цінних паперів і бірж США, яка подала до суду на Telegram у 2019 році через масову первинну пропозицію монет.

Група розробників із відкритим вихідним кодом та ентузіастів блокчейну згодом заснувала The Open Network Foundation (TON Foundation). Зараз вона підтримує розробку The Open Network (TON), блокчейну, що забезпечує все більшу кількість застосунків у Telegram, включаючи самостійний кастодіальний гаманець.

«Місія Telegram завжди полягала у забезпеченні свободи слова, але слово означає набагато більше у цифрову епоху. Ми віримо, що користувачі мають право на власну ідентичність та володіння активами. Завдяки TON Space користувачі тепер мають технологію, щоб зробити це зручним», – заявив головний інвестиційний директор Telegram Джон Хайман.
«Завдяки цьому партнерству ми передаємо права цифрової власності у руки всієї нашої бази користувачів. Крім того, надаємо проєктам TON інструменти для охоплення нашої аудиторії в межах найбільшого партнерства Web3/Web2, яке коли-небудь існувало», – наголосив він.

Раніше ми повідомляли: Telegram запускає платежі криптовалютами BTC, USDT і TON через бот Wallet Pay.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.