ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Курс Bitcoin спочатку рекордно виріс, а потім впав через фейковий допис у X (Twitter)

author avatar ProIT NEWS

Ціна Bitcoin впала під час пізніх обідніх торгів у вівторок після того, як на акаунті Комісії з цінних паперів і бірж США (Securities and Exchange Commission, SEC) у соцмережі X був опублікований фейковий допис. У ньому було зазначено, що агентство схвалило біржові інвестиційні фонди (спотові Bitcoin-ETF), які вперше інвестують безпосередньо в цифрові активи. Про це повідомляє CNBC.

За даними Coin Metrics, спочатку Bitcoin підскочив до $47 901, що є найвищим рівнем курсу цієї криптовалюти з березня 2022 року. Це було пов’язано з тим, що оновлені документи SEC від потенційних емітентів Bitcoin-ETF зміцнили впевненість інвесторів у неминучому схваленні.

Однак пізніше SEC видалила публікацію й заявила, що її обліковий запис на X було зламано і вона насправді не схвалила ETF. Тоді курс впав до $44 816,94. Востаннє він торгувався нижче більш ніж на 1% до $46 162,79.

Сьогодні, у середу, закінчується термін, коли SEC має схвалити або відхилити заявку на спотовий Bitcoin-ETF Ark 21Shares. Поширена думка, що агентство затвердить відразу декілька.

Проте за останні 3 місяці Bitcoin зріс приблизно на 60%, в основному у результаті ажіотажу навколо ETF.

Крім того, згідно з даними CryptoQuant, інвестори сиділи на високих нереалізованих прибутках. Це тенденція, яка історично передувала корекції цін.

Торік Bitcoin зріс майже на 160% в очікуванні, що Комісія з цінних паперів і бірж США схвалить ETF. У листопаді 2021 року токен досяг історичного максимуму у майже $69 000.

На момент написання матеріалу актуальна ціна Bitcoin становить $46,592.31 на BTC/USD, а поточна ринкова капіталізація – $912.91B USD. Обсяг торгівлі за 24 години становить $40.17B USD.

Раніше ProIT повідомляв, що мережа Bitcoin Lightning зростає, але три основні проблеми заважають її розвитку.

Також ми розповідали, що Telegram запускає платежі криптовалютами BTC, USDT і TON через бот Wallet Pay.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.