ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Chronosphere придбала Calyptia для більш ефективної обробки даних журналу

author avatar ProIT NEWS

Chronosphere оголосила про придбання Calyptia заради додаткових можливостей керування конвеєром у своїй платформі спостереження, повідомляє DevOps.com.

Calyptia створила Fluent Bit і Fluentd – набір процесорів журналу з відкритим кодом, які зараз вдосконалюються під егідою Cloud Native Computing Foundation (CNCF).

Генеральний директор Chronosphere Мартін Мао сказав, що ці процесори журналів будуть вбудовані в однойменну платформу спостереження компанії, щоб уможливити маршрутизацію, трансформацію й оптимізацію даних журналів у масштабі.

Це стало проблематичним, оскільки хмарні програми, засновані на мікросервісах, створюють експоненціально більше телеметричних даних, аніж застарілі монолітні програми. Якщо аналіз цих даних стане занадто дорогим, тоді команди DevOps почнуть обмежувати кількість застосунків, які вони спостерігатимуть, зазначив Мао.

Платформа Calyptia досягає цієї мети за допомогою фільтрів у джерелі даних, щоб зменшити обсяг даних, які в іншому випадку могли б бути загальними, на 30% або більше.

Потім спільні дані можна аналізувати в режимі реального часу, а не чекати, поки вони будуть збережені та проіндексовані.

Співзасновник Calyptia Анураг Гупта додав, що основною місією компанії завжди було зробити дані журналу більш доступними для розробників під час створення та розгортання програм.

Придбання Calyptia відбулося після альянсу з керування журналами між Chronosphere і CrowdStrike, завдяки якому до платформи спостереження було додано можливість зберігання та віртуалізації журналів, яка отримала назву Logs powered by CrowdStrike.

Загальна мета полягає в тому, щоб спростити керування та аналіз журналів одним натиском миші графічного інструменту або в контексті більшого робочого процесу DevOps на основі інтерфейсу командного рядка (CLI), не вимагаючи досвіду розробки даних, сказав Мао.

Очевидно, що застарілі інструменти моніторингу, які збирають набір попередньо визначених показників, не в змозі йти в ногу зі складністю середовища хмарних застосунків.

Платформа спостереження спрощує запит до даних журналу та виявлення першопричини проблеми. Виклик полягає в тому, щоб забезпечити таку можливість без значного збільшення витрат на зберігання даних журналу.

Незважаючи на ці занепокоєння, потреба у спостережуваності стає дедалі гострішою проблемою з кожним днем. Організації ще ніколи не залежали від застосунків для збільшення прибутку. Зниження продуктивності зазвичай є раннім показником збою, який часто безпосередньо впливає на дохід і прибутковість.

Раніше ProIT повідомляв, що опитування Broadcom показує повільний, але стабільний прогрес VSM.

Також ми розповідали, яким був 2023 рік для DevOps: огляд стану ринку.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.