ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Dell підвищує безпеку й інтегрує devops в оновлення сховища

author avatar ProIT NEWS

Лінійка продуктів Dell для зберігання даних отримає широкий спектр оновлень, включаючи інтеграцію DevOps з інструментами Ansible та Terraform та багато іншого.

Згідно з заявою Dell, PowerStore, лінійка масивів зберігання даних Dell на основі флеш-пам'яті отримує левову частку оновлень безпеки. Dell заявила, що тепер PowerStore може похвалитися захистом STIG. PowerStore також отримав технологію безпечних і незмінних моментальних знімків, яка повинна зробити відновлення більш надійним та захищеним від компрометації. Також додаються багатофакторна автентифікація, спрощена стійкість до відмови файлів (яка додає більше змонтованих моментальних знімків для кожної системи) і пряме управління правами доступу до файлів з PowerStore.

Система також отримала вбудовану інтеграцію із системою керування даними Dell PowerProtect, що ще більше розширило можливості резервного копіювання та захисту даних для кінцевого користувача. Компанія заявила, що ідея тут полягає в тому, щоб запропонувати більше архівування в резервних копіях та простіші параметри конфігурації. Інтеграція з платформами з відкритим вихідним кодом Ansible і Terraform дозволяє фахівцям з розробки використовувати систему PowerStore за умовчанням, а це означає, що вони можуть розробляти автоматизовані процеси для виділення ресурсів зберігання без низькорівневого кодування (підтримка Ansible також була додана для гібридного сховища Dell Unity XT).

Подальші удосконалення в портфелі систем зберігання даних компанії включають вбудовану підтримку повітряного зазору для критично важливої системи зберігання PowerMax, покращені NVMe та TCP для платформи програмно-визначеної інфраструктури PowerFlex та покращену продуктивність об'єктного сховища S3 у ObjectScale. Нарешті, програмне забезпечення ClouIdIQ AIOps компанії отримає інтеграцію з VMware.

Оновлення є безкоштовними для всіх існуючих клієнтів і «жодних інших змін у цінах із запуском не буде». На даний момент доступні нові функції PowerMax, CloudIQ і Unity XT. Оновлення PowerStore та ObjectScale будуть доступні у червні, а нові функції PowerFlex стануть доступними у третьому кварталі цього року.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.