ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Google Cloud підвищує рівень служб баз даних за допомогою Cloud SQL Enterprise Plus

author avatar ProIT NEWS

Google Cloud представив нову версію Cloud SQL – готового до використання повністю керованого сервісу баз даних для роботи із навантаженнями MySQL, PostgreSQL і SQL Server. Про це йдеться у повідомленні Datanami.

Cloud SQL Enterprise Plus, доступний для MySQL і PostgreSQL, є новою версією цього сервісу. Вона має три важливі вдосконалення, які ще більше враховують потреби окремих видів робочих навантажень у різних галузях.

Перше удосконалення – прискорення продуктивності зчитування та запису за допомогою різних оптимізацій програмного забезпечення, покращених типів і конфігурацій машин та опції кешування даних на основі твердотільних накопичувачів зі вбудованим підтримуваним SSD-кешем, зазначено у блозі компанії.

Кеш даних використовує флеш-пам’ять як спосіб безперебійного розширення кеш-пам’яті на основі DRAM, що знижує час затримки при зчитуванні, покращує пропускну здатність і масштабується для більших наборів даних.

Фахівці Google стверджують, що Cloud SQL Enterprise Plus для MySQL забезпечує втричі вищу пропускну здатність зчитування і вдвічі менше часу затримки запису порівняно з поточною пропозицією Cloud SQL. Також Cloud SQL Enterprise Plus для PostgreSQL забезпечує поліпшення пропускної здатності запису удвічі.

Ще одним удосконаленням є майже нульовий час простою під час запланованих операцій з технічного обслуговування із доступністю SLA на 99,99%, включно з обслуговуванням. Під час планового технічного обслуговування екземпляри Enterprise Plus використовують поточні оновлення та додаткові апаратні ресурси, щоб скоротити час простою до 10 секунд, кажуть у компанії.

Нарешті, Google враховує потреби організацій із суворими вимогами відповідності за допомогою розширених можливостей захисту даних із 35-денним збереженням журналів для миттєвого відновлення.

У компанії кажуть, що наявна версія Cloud SQL залишиться без змін, але тепер вона буде відома як версія Cloud SQL Enterprise.

Одним із клієнтів, який уже користується новою версією, є партнерська маркетингова платформа Everflow Technologies. Її технічний директор і співзасновник Джонатан Блейс сказав, що команда рада об’єднати зусилля з Google Cloud у запуску версії Cloud SQL Enterprise Plus для MySQL.

«Ця нова версія дала нам змогу відразу отримати переваги вдосконаленої продуктивності, доступності та захисту даних без внесення змін у наш застосунок. Зокрема, ми спостерігали значне поліпшення продуктивності запитів для клієнтів, які створюють інтенсивні звіти на нашій платформі після включення кешу даних. Ми сподіваємося на співпрацю з Google Cloud і Cloud SQL щодо майбутніх інновацій», – сказав він в офіційній заяві.

Ще одним користувачем цієї нової версії є хмарна платформа управління підприємством Workday.

«Для Workday важливо мати змогу надавати нашим клієнтам відмінну взаємодію з користувачами. Коли ми переходили на публічний хмарний сервіс, стало очевидним, що нам потрібна потужна база даних для задоволення наших потреб, – розповідає Чіраг Андані, віцепрезидент Workday. – Ми тісно співпрацювали з командою Google Cloud для удосконалення Cloud SQL. З випуском версії Cloud SQL Enterprise Plus нам тепер доступні більш висока продуктивність для наших найскладніших робочих навантажень, вища продуктивність зчитування та запису, вища доступність і зменшення планового простою».

У Google зазначили, що версія Cloud SQL Enterprise Plus тепер доступна в окремих регіонах Google Cloud через gcloud та API й буде доступна у хмарній консолі з 17 липня 2023 року. Версія Cloud SQL Enterprise Plus для SQL Server з’явиться пізніше.

Раніше ми повідомляли, що компанія оновила інструмент для нотаток, до цього відомий як Tailwind.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.