ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Redgate автоматизує отримання тестових даних із виробничих баз даних

author avatar ProIT NEWS

Розробник програмного забезпечення Redgate додав інструмент Redgate Test Data Management (TDM), який автоматизує отримання замаскованих тестових даних із баз даних, що працюють у виробничих середовищах.

Девід Гаммер, директор із продуктів Redgate, сказав, що ця можливість усуває ручні завдання, які раніше перешкоджали тестуванню або призводили до ненавмисного використання персональної інформації (PPI) для тестування програм. Про це повідомляє DevOps.com.

Redgate TDM автоматично класифікує та маскує дані, що зберігаються у базі даних SQL Server, PostgreSQL, MySQL або Oracle, перш ніж використовувати їх для тестування програми. Потім він створює копію або клон цих даних, розмір яких становить незначну частину розміру оригіналу, сказав Гаммер.

Такий підхід створює повторюваний процес для команд DevOps, який може витримати регулятивний аудит процесів розробки застосунків, додав він. У зв’язку з підвищеною увагою до ланцюга постачання програмного забезпечення все більше аудиторів перевіряють, як дані захищені під час процесу розробки.

Redgate TDM розроблений для виклику через інтерфейс командного рядка (CLI), в інтегрованому середовищі розробки або через графічний інтерфейс. Багато адміністраторів баз даних або занадто зайняті, щоб виконати ці запити, або неохоче надають доступ до конфіденційних даних, що призведе до того, що організація порушить обов’язки відповідності.

Тоді розробники часто вдаються до використання анонімних даних, які фактично не відображають середовища, у якому їхній застосунок буде розгорнуто.

Обсяг даних, необхідних розробникам для створення застосунків, буде тільки збільшуватися. За відсутності ефективної автоматизації доступу до цих даних, зрештою, створення та розгортання стабільних програм займає більше часу. У багатьох випадках програми просто не перевіряються настільки ретельно, як повинні, перед розгортанням у робочому середовищі, що призводить до відкатів, яких можна було б уникнути.

Удосконалення штучного інтелекту (ШІ) спрощує створення тестових сценаріїв, але більша частина процесу налаштування тестування все ще виконується вручну, що збільшує загальний рівень праці.

У той час, коли більше організацій ніж будь-коли намагаються підвищити продуктивність розробників, автоматизація повсякденних завдань, таких як отримання тестових даних, може мати великий вплив. Розробники хочуть витрачати якомога більше часу на написання коду. Все інше – це завдання, які заважають досягненню цієї мети.

Одна з причин, чому розробка платформи з’явилася як методологія для масштабного управління робочими процесами DevOps, полягає у тому, щоб зменшити поточний рівень когнітивного навантаження на розробників.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.