ProIT: медіа для профі в IT
3 хв.

Google Pixel Watch 2 має всі шанси перевершити смарт-годинники Samsung і Apple

author avatar ProIT NEWS

Компанія Google має реальні шанси заволодіти ринком розумних годинників Android – як з точки зору програмного, так і апаратного забезпечення, пише The Verge.

«Кладовище покинутих проєктів Google, як відомо, величезне. Хоча я була цілком упевнена, що ми побачимо Pixel Watch 2, я не думала, що Pixel Watch кращий, ніж очікувалося, дебют із деякими недоліками першого покоління досягне такого успіху», – зізналася репортерка Вікторія Сонг.

Протягом четвертого кварталу 2022 року Google обійшла Samsung і стала другим виробником носимих пристроїв після Apple (із поставками 880 тисяч одиниць).

Але чи зможе Google зберегти цей імпульс? Зараз найкращий час, щоб довести, що може.

Apple і Samsung уже випустили свої флагманські смарт-годинники 2023 року. Обидві компанії також є давніми гравцями у цій галузі. Кожен новий Apple Watch або Galaxy Watch є удосконаленням минулого. Як у новачка, у Google є набагато більше простору для зростання.

З іншого боку, недоліки Pixel Watch було легше пробачити, оскільки це був дебютний розумний годинник.

Google Pixel Watch

Минулорічна лінійка носимих пристроїв Google була заплутаною сумішшю із трьох розумних годинників. Щоб відрізнити Pixel Watch, Fitbit Versa 4 і Fitbit Sense 2, Google було обірвано функції здоров’я Pixel Watch і раніше доступні інтелектуальні функції розумних годинників Fitbit. Термін служби батареї при запуску також був урізаний (приблизно 24 години).

Тривалість роботи батареї була головною скаргою на Pixel Watch. Вирішення цього питання мало б велике значення.

Pixel Watch 2 – це можливість показати, що компанія Google не тільки прислухалася до відгуків, але й враховувала їх. Якщо цього не відбудеться, стане важче заплющувати очі на відомі проблеми.

Немає причин, щоб Pixel Watch 2 не міг подовжити час роботи акумулятора, розширити функції здоров’я та забезпечити кращий досвід взаємодії з користувачем.

Що нового буде у Pixel Watch 2?

Згідно з ексклюзивною інформацією 91mobiles, Pixel Watch 2 матиме більше функцій, аніж його попередник. Зокрема, Pixel Watch 2 буде оснащено датчиком частоти серцевих скорочень Fitbit, який забезпечує більш точне й надійне вимірювання частоти серцевих скорочень навіть під час інтенсивних тренувань.

Pixel Watch 2 також використовуватиме систему керування стресом Fitbit, відстежуватиме коливання частоти серцевих скорочень і температуру шкіри, щоб допомогти виявити стрес.

Крім того, Pixel Watch 2 зможе визначити сім типових тренувань, серед яких біг і їзда на велосипеді. До того ж він надсилатиме автоматичні нагадування про початок і зупинку цих тренувань.

Ще одна фітнес-функція – Pace Training, яка тримає темп під контролем.

Також на Pixel Watch 2 було оновлено функції безпеки та надано дозвіл на обмін «медичною інформацією» зі службами екстреної допомоги.

За чутками, Pixel Watch 2 забезпечує 24 години автономної роботи з постійно включеним дисплеєм. Також кажуть, що він заряджається на весь день лише за 75 хвилин. А термін служби батареї залишається таким же, як і в Pixel Watch.

На відміну від Apple чи Samsung, Google не обов’язково має революціонізувати розумні годинники, щоб підняти ажіотаж навколо Pixel Watch 2. Він просто має бути помітно кращим за минулорічний. Насправді, він лише повинен надати схожий досвід із Galaxy Watch 6.

Samsung і Google відмовилися від завоювання користувачів iOS, оскільки їхні годинники Wear OS призначені лише для Android. Отже, це для того, щоб побачити, хто панує над неймовірно фрагментованим ринком розумних годинників Android.

Поки Pixel Watch 2 не впаде ниць, компанія Samsung буде змушена показати всім те, чого ще ніхто раніше не бачив. А це зробити набагато важче.

З усіх цих причин багато чого залежить від Pixel Watch 2, коли він буде представлений 4 жовтня. Успіх не знищить Samsung, але це значно ускладнить роботу із вибору найкращого розумного годинника Android. Натомість провал Pixel Watch 2 доведе репутацію Google як компанії з великими ідеями та без подальших дій.

Раніше ProIT повідомляв, що Google готується до запуску конкурента GPT-4 – Gemini. Ось що відомо про майбутню модель ШІ.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.