ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Консоль наступного покоління від Nintendo може вийти вже у 2024 році

author avatar ProIT NEWS

Nintendo планує випустити новий пристрій на Різдво 2024 року, пише The Verge.

За інформацією джерел, з якими спілкувалися VGC, нова консоль може отримати дешевий LCD-екран замість дорожчого OLED-дисплея, як у моделі Switch.

Крім того, новий пристрій продовжить підтримувати слот для картриджів для завантаження ігор.

У Nintendo також сподіваються, що випуск у 2024 році дасть змогу уникнути проблем з елементами для комплектування, як було при запуску консолей Xbox Series S/X і PlayStation 5.

Останнім часом продажі Switch знизилися через те, що сама консоль вже не нова і конкуренція стала більш потужною: Xbox, PlayStation і Valve Steam Deck. У 2020 році Bloomberg повідомив про те, що Nintendo працює над консоллю з підтримкою 4K, але компанія спростувала ці чутки.

У 2021 році Nintendo випустила модель OLED Switch, проте крім покращення екрана, вона не отримала жодних інших апгрейдів апаратного чи програмного забезпечення, що зробило її просто яскравішою версією Switch.

За даними VGC, розробники вже отримали комплекти для нової консолі. Nikkei Asia повідомляє, що її розробка «просувається добре». Поки немає інформації щодо того, чи буде нова консоль підтримувати роздільну здатність 4K і які оновлення отримає.

Хоча чутки про нову консоль Nintendo з’являються щороку і кожного разу не справджуються, всі сподіваються на випуск новинки наступного року.

У 2023 році виповнюється 7 років з моменту запуску Switch. Це вже більше, ніж 6 років між Wii та Wii U, і більше, ніж 5 років між Wii U і Switch.

Раніше ми писали, скільки Sony заробляє із Call of Duty. Секрети PlayStation було розкрито через помилку з маркером Sharpie.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.