ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Mend.io додає корпоративну версію ІТ-платформи Mend Renovate

author avatar ProIT NEWS

Mend.io додав до свого портфоліо корпоративну версію ІТ-платформи Mend Renovate, повідомляє DevOps.com.

Крім забезпечення вищих рівнів горизонтального масштабування, Mend.io також надає доступ до функції Smart Merge Control, яка дає змогу розробникам налаштовувати спосіб доставки запитів на вилучення на основі того, наскільки ймовірно, що оновлення буде сумісним із попередніми версіями.

До того ж Mend Renovate Enterprise Edition надає доступ до преміум-рівнів підтримки.

Ріс Аркінс, віцепрезидент із продуктів Mend.io, сказав, що хоча Mend Renovate набула популярності серед команд розробників, команди ІТ-операцій хочуть мати змогу розгортати платформу автоматизації ІТ у спосіб, яким було б легше централізовано керувати.

У Mend.io стверджують, що версію Mend Renovate з відкритим кодом було завантажено понад мільярд разів. Здебільшого її завантажували розробники, які надають перевагу використанню інтерфейсу командного рядка (CLI) для автоматизації робочих процесів у різних типах залежностей.

Заснована на контейнерній структурі, Mend Renovate розроблена для розгортання в локальному або хмарному обчислювальному середовищах. Такий підхід має вирішальне значення для організацій, які сьогодні регулярно розгортають програми в гібридному хмарному обчислювальному середовищі за допомогою вебперехоплювачів і планувальника завдань, зазначив Аркінс.

Більш того, Mend Renovate надає командам розробників оцінку надійності будь-якого оновлення залежності на основі досвіду команд розробників, які раніше оновлювали програмний компонент, додав посадовець.

Не менш важливо, що кожного разу, коли виникає проблема, Mend Renovate також дозволяє просто «відмотати назад» оновлення програми.

Вказана платформа розроблена для автоматичного оновлення залежностей у розподіленому обчислювальному середовищі таким чином, щоб підвищити продуктивність розробників, сказав Аркінс.

Кожна команда DevOps використовуватиме різні рівні автоматизації залежно від своїх внутрішніх навичок і вимог. Але в той час, коли все більше організацій стикаються з економічними труднощами, очевидно, що більший акцент робиться на продуктивності розробників.

ІТ-система автоматизації не може гарантувати, що розробники будуть більш продуктивними, але вона зменшує трудомісткість, що дає їм змогу витрачати більше часу на написання коду, а не на керування робочими процесами розробки.

Проблемою, як завжди, було знайти підхід до автоматизації, який приймуть розробники. За словами Аркінса, багато ІТ-систем автоматизації, які нині конкурують між собою, були розроблені в основному для ІТ-операційних команд, а не для розробників. А вони, як правило, віддають перевагу більш звичним для них інструментам CLI.

Раніше ProIT повідомляв, що Stacklet застосовує генеративний ШІ для спрощення хмарного управління.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.