ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Microsoft Azure, вслід за AMD, скасовує комісію за перенесення даних до іншої хмари

author avatar ProIT NEWS

Корпорація Microsoft оголосила, що клієнти Azure тепер можуть безкоштовно передавати свої дані до інших хмарних постачальників або локальних центрів обробки даних через Інтернет. Раніше аналогічні кроки впровадили компанії Amazon і Google.

«Ми підтримуємо вибір клієнта, включно з вибором перенести свої дані з Azure», – йдеться у повідомленні Microsoft у блозі.

Оголошення з’явилося відразу після кількох нормативних оновлень. У січні ЄС оголосив про введення в дію Закону про дані, спрямованого на полегшення доступу до промислових даних і надання правової ясності щодо використання даних. Закон призначений для того, щоб клієнти могли простіше перемикатися між різними хмарними провайдерами, і щоб такі переходи були безкоштовними.

У жовтні минулого року Управління з питань конкуренції та ринків Великої Британії оголосило про початок розслідування щодо постачання послуг публічної хмарної інфраструктури в країні.

Як повідомляв ProIT, нещодавно Amazon Web Services також оголосила про скасування плати за передачу даних для корпоративних клієнтів, які переходять на альтернативних хмарних провайдерів.

Також ми повідомляли, що Microsoft додала до Visual Studio і VS Code захищений тунель, розміщений у хмарі. Це спрощує тестування API.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.